Meie inimesed

Nimi Amet Telefon E-post CV
Töökeskkonna nõukogu
Elisa Kender töökeskkonna spetsialist 737 0247 elisakender(at)nooruse.ee  
Ermo Kruuse haldus- ja finantsdirektor 737 0205 ermokruuse(at)nooruse.ee CV
Danel Jantra rahvusvaheliste suhete spetsialist 737 0208 daneljantra(at)nooruse.ee CV
Kaido Liiv vanemlaborant 737 0258 kaidoliiv(at)nooruse.ee  
Tiina Uusma kutseõppe osakonna juhataja 737 0229 tiinauusma(at)nooruse.ee CV
Ivo Vaaks IT peaspetsialist 737 0212 ivovaaks(at)nooruse.ee CV