Meie inimesed

Nimi Amet Telefon E-post CV
Töötervishoid
Reelika Vetemäe-Viik töökeskkonna spetsialist 737 0240 reelikavetemaeviik(at)nooruse.ee  
Ermo Kruuse haldus- ja finantsdirektor 737 0205 ermokruuse(at)nooruse.ee CV
Danel Jantra rahvusvaheliste suhete peaspetsialist 737 0208 daneljantra(at)nooruse.ee CV
Ave Kutman õppejõud-lektor 737 0242 avekutman(at)nooruse.ee CV
Kaido Liiv vanemlaborant 737 0258 kaidoliiv(at)nooruse.ee  
Tiina Uusma kutseõppe osakonna juhataja 737 0229 tiinauusma(at)nooruse.ee CV
Kristi Vahur vanemlektor 737 0242 kristivahur(at)nooruse.ee CV