Terviseteadlikkuse töötoad

Tasuta terviseteadlikkuse töötoad gümnaasiumiõpilastele ja kutsekooli õppuritele toimuvad Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis  6.-7., 13.-14. ja 20.-21. märtsil 2018. Loodame meie majas näha rõõmsaid ja uudishimulikke inimesi, kes on valmis koos meie juhendajatega uurima veidi lähemalt tervishoiu valdkonna tegevusi! Päevade lõpus loodame saada nii õpilastelt kui õpetajatelt tagasisidet töötubade ja korralduse kohta.

Igal päeval toimub neli töötuba, kuhu registreerimiseks vajuta allolevatel linkidel:
I õpituba: Molekulaardiagnostiline ja füsioterapeutiline kehalise võimekus hindamine (kohad täitunud)
II õpituba: Hingamisteede tervis ja laboriuuringud (15 õpilast)
III õpituba: Kopsu histopatoloogilised ja radiograafilised uurmismeetodid (10 õpilast)
IV õpituba: Õpitubade ülene õpituba. Registreerimine pole vajalik, osaleda võivad kõik kolme esimesse õpituppa registreerunud.

Terviseteadlikkuse töötubadesse on osalema oodatud gümnaasiumiõpilased ja kutsekooli õppurid, õpilasi saab registreerida õpetaja! Osalemisest loobumise korral palume sellest teada anda aadressil tervise(at)nooruse.ee.

NB! Õpilastel on vajalik kaasa võtta vahetusjalanõud. Kõrgkoolis ja selle lähistel on mitmeid toitlustust pakkuvaid ettevõtteid. Lõuna osas on võimalik kokku leppida Nooruse kohvikuga (asub Tartu Tervishoiu Kõrgkooli majas) telefonil 514 2255 (Remo Merekivi).

Lisainformatsioon: tervise(at)nooruse.ee
Projekti koordinaator Marika Külm

LOGO_Musta-taustaga.jpg