Terviseteadlikkuse töötoad

Seoses koroonaviiruse haiguse COVID-19 levikuga töötubasid hetkel ei toimu! 

Meil on taas hea meel teatada, et ka käesoleval õppeaastal toimuvad Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis Terviseteadlikkuse õpipäevad ning endiselt on töötoad osalejatele tasuta.

Töötubades ootame kaasa lööma gümnaasiumiõpilasi ja kutsekoolide õppureid, osalemise eelduseks on huvi tervishoiu valdkondade vastu. Omalt poolt pakume igal päeval huvitavaid tegevusi neljas erinevas töötoas sõbralike õppejõudude ja üliõpilaste juhendamisel.  Päeva lõpus loodame saada tagasisidet nii õpilastelt kui õpetajatelt töötubade sisu kui korralduse kohta. Peale töötubades osalemist on võimalus veel osaldeda üliõpilasesinduse poolt korraldatud ekskursioon-mängul, millega saab tuttavamaks kõrgkooli erinevate õpperuumide ja õppimisvaldkondadega.

Terviseteadlikkuse õpipäevad toimuvad Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis 17.–18.  ja 24.–25. ja 31. märtsil ning 1. aprillil 2020.

Töötubades osalemiseks on vajalik eelregistreerimine (vorm allpool). Registreerida palume õpetajal. Üksikosaleja korral palume märkida kommentaari lahtrisse osaleja nime ja kontaktandmed. Koht on kinnitatud kui saate selle kohta kinnitusmeili. Kohast loobumisel palume sellest võimalikult kiiresti teatada  e-posti aadressil tervise(at)nooruse.ee

NB! Õpilastel on vajalik kaasa võtta vahetusjalanõud. Kõrgkoolis ja selle lähistel on mitmeid toitlustust pakkuvaid ettevõtteid. Lõuna osas on võimalik kokku leppida toitlustajaga Nooruse tn 5 (kõrgkooli õppehoones) telefonil 5142 255 (R. Merekivi).

Lisainformatsioon: tervise(at)nooruse.ee 
Projekti koordinaator Marika Külm

Õpitubade kirjeldused ja täpsem ajakava

Täpsemat infot õpitubade kohta leiate siit.

  • I töötuba. Mina, aeg ja tervis (kohad täis).
  • II töötuba.Teadlikud valikud intiimhügieenis, meie keha ja selle „kaaslased“ (kohad täis).  
  • III töötuba Molekulaardiagnostiline ja füsioterapeutiline kehalise võimekuse hindamine (kohad täis).
  • IV töötuba Tervis ja toitumine (mõned vabad kohad).