Terviseteadlikkuse töötoad

Meil on taas hea meel teatada, et ka käesoleval õppeaastal toimuvad Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis Terviseteadlikkuse õpipäevad Hasartmängumaksu Nõukogu toel, seekord juba kuues kord ning endiselt on töötoad osalejatele tasuta.

Töötubades ootame kaasa lööma gümnaasiumiõpilasi ja kutsekoolide õppureid, osalemise eelduseks on huvi tervishoiu valdkondade vastu. Omalt poolt pakume igal päeval huvitavaid tegevusi neljas erinevas töötoas sõbralike õppejõudude ja üliõpilaste juhendamisel. Päeva lõpus loodame saada tagasisidet nii õpilastelt kui õpetajatelt töötubade sisu kui korralduse kohta.

Igal päeval toimub neli töötuba, kuhu registreerimiseks vajuta allolevatel linkidel:
I õpituba: Anatoomia, histoloogia ja patoloogia (15 õpilast), (NB! Kohad on täis. Registreerida pole enam võimalik.)
II õpituba: Terve inimene ja tervishoid (15 õpilast)(NB! Kohad on täis. Registreerida pole enam võimalik.)
III õpituba: Teadlikud valikud intiimhügieenis – infoaken noortele (15 õpilast)(NB! Kohad on täis. Registreerida pole enam võimalik.)
IV õpituba: Molekulaardiagnostiline ja füsioterapeutiline kehalise võimekuse hindamine (15 õpilast) (NB! Kohad on täis. Registreerida pole enam võimalik.)

Terviseteadlikkuse õpipäevad toimuvad Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis 12.-13. märtsil ja 02.-03. aprillil 2019.

Töötubades osalemiseks on vajalik eelregistreerimine. Registreerida palume õpetajal ning kohast loobumisel võimalikult kiiresti sellest teatada e-posti aadressil tervise(at)nooruse.ee

Üksikosaleja korral palume märkida kommentaari lahtrisse osaleja nimi ja kontaktandmed.

NB! Õpilastel on vajalik kaasa võtta vahetusjalanõud. Kõrgkoolis ja selle lähistel on mitmeid toitlustust pakkuvaid ettevõtteid. Lõuna osas on võimalik kokku leppida toitlustajaga Nooruse tn 5 (kõrgkooli õppehoones) telefonil 5142 255 (R. Merekivi).

Lisainformatsioon: tervise(at)nooruse.ee
Projekti koordinaator Marika Külm

LOGO_Musta-taustaga.jpg