tervisevõimlemine neuroloogilise haigusega inimesele

Seoses koroonaviiruse haiguse COVID-19 levikuga tervisevõimlemisi hetkel ei toimu!  Edaspidine toimumine otsustatakse vastavalt koroonaviiruse levikuga seotud epidemioloogilisele olukorrale Eestis.

Osa võtma on oodatud vähemalt 18aastased isikud, kel on neuroloogiline kahjustus, näiteks radikulopaatiad (krooniline selja- või kaelavalu), PCI, seljaaju traumaatiline kahjustus, sclerosis multiplex, perifeerse närvisüsteemi haigused või need, kes on insuldi läbi põdenud.  Abivahendi olemasolu (sh ratastool) pole osalemisel takistuseks – juurdepääs on olemas.

Teenuse eesmärk on pakkuda neuroloogilise diagnoosiga patsientidele võimalust oma kehalist võimekust säilitada ja parandada.

Alustavas tervisevõimlemise rühmas saab osaleda kuni 10 inimest iganädalastes üldarendavates rühmatreeningutes. Paralleelselt toimub ka kliendi individuaalne liigutusfunktsiooni hindamine ja erialane nõustamine.

Tervisevõimlemisetunnid toimuvad reedeti kell 14.00-15.00 Tartu Tervishoiu Kõrgkooli võimlemissaalis (-13) ja jõusaalis.

Rohkem infot ja registreerumine ivivaher(at)nooruse.ee

Teenus on tasuta!