Bioanalüütiku, tervisekaitse spetsialisti, füsioterapeudi, hooldustöötaja ja lapsehoidja õppekavade 1. kursustel on vabanenud  riigieelarvelised õppekohad. Vabas vormis avaldusi õppekohtadele kandideerimiseks saab esitada kuni 16.03.2016 Tartu Tervishoiu Kõrgkooli õppeprorektor Inge Paju nimele ja viia õppenõustaja Ave Pärandi kätte (Nooruse 5, ruum 014). Soovi korral võib avalduse saata ka digiallkirjastatuna meilile aveparand(at)nooruse.ee.

Õe põhiõppe 1. kursusel on vabanenud riigieelarvelised õppekohad. Vabas vormis avaldusi õppekohtadele kandideerimiseks saab esitada kuni 17.03.2016 õppeprorektor Inge Paju nimele ja viia õppenõustaja Tagle Jantra kätte (Nooruse 5, ruum 014). Soovi korral võib avalduse saata ka digiallkirjastatuna meiliga taglejantra(at)nooruse.ee.

Ämmaemanda õppekava 1. ja 2. kursusel on vabanenud riigieelarveline õppekoht. Vabas vormis avaldusi õppekohtadele kandideerimiseks saab esitada kuni 17.03.2016 õppeprorektor Inge Paju nimele ja viia õppenõustaja Airi Kerikmäe kätte (Nooruse 5, ruum 014). Soovi korral võib avalduse saata ka digiallkirjastatuna meiliga airikerikmae(at)nooruse.ee.

Kandideerimise pingerida kujuneb kandideerijate eelnevate erialaste õpitulemuste ja ühiskondliku aktiivsuse põhjal.