uudistevoog

Vabanenud õppekohad

Õe põhiõppe õppekava 1. kursusel on vabanenud riigieelarvelised õppekohad.

Loe edasi...

Eesti Meditsiinitudengite Päevad 2018

17. ja 18. märtsil toimuvad Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis Eesti Meditsiinitudengite Päevad. Kahepäevane konverents toimub koostöös Eesti Arstiteadusüliõpilaste Seltsiga.

Loe edasi...

Vabanenud õppekoht

Õe õppekava 1. kursusel on vabanenud riigieelarveline õppekoht.

Loe edasi...

Avatud uste taga ootavad põnevad töötoad ja loengud

Täna avab Tartu Tervishoiu Kõrgkool oma uksed, et tutvustada huvilistele erinevaid rakenduskõrghariduse ja kutseõppe erialasid läbi põnevate tegevuste ja asjalike töötubade.

Loe edasi...

Tugigrupi kohtumine

1. märtsil algusega kell 17.00 toimub Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis dementsusega inimeste lähedaste tugigrupi kohtumine. Arutleme haiguse olemusest sh ravimitest ning nende mõjust.

Loe edasi...

Tegevusjuhendajate teabepäev

9. märtsil ootab Tartu Tervishoiu Kõrgkool kõiki tegevusjuhendaja erialast huvitujaid teabepäevale "Tegevusjuhendajate Tegus Reede".

Loe edasi...

Tartu Tervishoiu Kõrgkool avab uksed kahes linnas

Juba nädala pärast, 28. veebruaril on kõik oodatud Tartu Tervishoiu Kõrgkooli avatud uste päevale. Avatud uste päev toimub esimest korda kahes linnas - lisaks Tartule ka pealinnas Tallinnas.

Loe edasi...

Magistriõppe hindajad kõrgkoolis

Täna, 20. veebruaril külastab Tartu Tervishoiu Kõrgkooli eriõe magistritaseme õppekavagrupi rahvusvaheline komisjon, et anda hinnang eriõe magistritaseme õppekavale.

Loe edasi...

Vabanenud õppekoht

Füsioterapeudi õppekava 1. kursusel on vabanenud riigieelarveline õppekoht.

Loe edasi...

Tasuta loengud lapseootel peredele

Märtsis ja aprillis on kõik lapseootel pered oodatud Tartu Tervishoiu Kõrgkooli kuulama tasuta loenguid lapseootusest, sünnitusest ja vastsündinu hooldusest. 

Loe edasi...

Õppejõudude konkurss

Tartu Tervishoiu Kõrgkool kuulutab välja konkursi õppejõudude vabade ametikohtade täitmiseks. Dokumentide esitamine hiljemalt 02.03.2018.

Loe edasi...

Ilmunud on ajakiri Tervist!

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli seekordsest veebajakirjast leiab ülevaate kõrgkooli uutest õppevahenditest, kõrgkooli õppejõud jutustab Ghanas kogetust ja palju muud põnevat.

Loe edasi...

Eksperdid ja üliõpilased töötasid välja digilahendusi

Nädalapikkuse intensiivkursuse Muddie raames kohtusid Põhjamaade eksperdid üliõpilastega, et töötada ühiselt patsiendile suunatud e-teenuste ja digilahenduste nimel.

Loe edasi...

Avatud uste päev Tartus ja Tallinnas

28. veebruaril avab Tartu Tervishoiu Kõrgkool taas oma uksed kõikidele huvilistele, et pakkuda võimalust tutvuda kõrgkooli õppekavadega ning panna oma oskused proovile põnevates töötubades.

Loe edasi...

Intensiivkursuse raames töötatakse välja e-tervise lahendusi

5.-9. veebruarini toimub Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis rahvusvaheline intensiivkursus Muddie, mille eesmärk on töötada patsiendile suunatud e-teenuste ja digilahenduste nimel.

Loe edasi...

Talvise lõpuaktuse pildid

2. veebruari lõpuaktuse pilte saab vaadata galeriis, fotod on teinud Tarvo Metspalu.

Loe edasi...

Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis alustasid uued õppurid õpinguid

Tartu Tervishoiu Kõrgkool tervitas tänasel avaaktusel õdede tsükliõppe üliõpilasi, massööri õppekava õpilasi ja Võrus hooldustöötajaks õppijaid.

Loe edasi...

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli lõpetab 158 tervishoiuspetsialisti

Tänasel Tartu Tervishoiu Kõrgkooli lõpuaktusel saavad lõputunnistuse õe põhiõppe, õe tasemeõppe, õde spetsialisti, ämmaemanda, bioanalüütiku, radioloogiatehniku ja hooldustöötaja õppekava lõpetajad.

Loe edasi...

Talvine avaaktus

Talvisel avaaktusel tervitatakse õe tsükliõppe, massööri ja hooldustöötaja õppekaval alustajaid. Pidulik sündmus toimub 5. veebruaril algusega kell 12:00.

Loe edasi...

Kõrgkool tõi EASL turniirilt kaasa häid tulemusi

Eesti Akadeemilise Spordiliidu (EASL) aastapäevaturniiril esindasid Tartu Tervishoiu Kõrgkooli Ulla Preeden, Ermo Kruuse, Ene Rikaste, Maire Aruots ja Taimi Taimalu.

Loe edasi...

Terviseteadlikkuse õpipäevad

Märtsikuus toimuvad Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis terviseteadlikkuse õpipäevad gümnaasiumiõpilastele ja kutsekooli õppuritele.

Loe edasi...

Kõrgkooli õppejõud viibis vabatahtlikuna Aafrikas

10. jaanuaril toimub ruumis 020 kohtumine, kus õppejõud räägib õdede ja ämmaemandate õppetöö korraldusest, haiglatööst ja elukorraldusest Kongo külas.

Loe edasi...

Koostööprojekti raames parandatakse lapsevanemate oskuseid

Projekti eesmärgiks on lapsevanemate teadmiste ja oskuste parandamine vastsündinute eest hoolitsemisel ning tagamine, et kõrgkoolis õpetatav ühtiks haiglates väljakujunenud praktikatega.

Loe edasi...

Tutvustati uut kuldse standardiga õppevahendit

Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis tutvustati uut meditsiinilist kuldse standardiga valideeritud kehakoostise analüsaatorit Seca mBCA 525.

Loe edasi...

Kõrgkooli esindajad külastavad Tampere koostööpartnerit

Õppejõud ja kutseõppe osakonna juhataja külastavad Erasmus+ kutseõppe tasemeõppe õpilaste ja kutseharidustöötajate õpirände projekti raames Tampere praktikabaase.

Loe edasi...

Kõrgkooli vilistlased pälvisid üliõpilasteaduse preemiad

Üliõpilaste teadustööde riiklikul konkursil pälvisid terviseuuringute valdkonnas preemiad ja tänukirjad ka Tartu Tervishoiu Kõrgkooli vilistlased.

Loe edasi...

Riikliku konkursi lõpuüritusel kõlab kõrgkooli vilistlaste ettekanne

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli vilistlased teevad üliõpilaste teadustööde riikliku konkursi pidulikul lõpuüritusel ettekande terviseuuringute valdkonna lõputööst.

Loe edasi...

Üleilmse koostöö ja õpirände projekti kohtumine

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli külastavad üleilmse koostöö ja õpirände projekti raames Jamaika tehnoloogiakõrgkooli esindajad.

Loe edasi...

Väliskülalised toovad kaasa kõrgtehnoloogilise süsteemi ja uued teadmised

Kõrgkoolis viiakse läbi töötuba kardiopulmonaarse koormustesti sooritamisest ning saadud tulemuste tõlgendamisest ja võimaliku treeningprogrammi koostamisest.

Loe edasi...

Uudistevoog Facebookis: