uudistevoog

Kandideerimine eksternõppesse

Tartu Tervishoiu Kõrgkool võtab vastu avaldusi eksternõppesse rakenduskõrghariduse ja magistriõppe õppekavadele. Avalduste esitamise tähtaeg on 30. august.

Loe edasi...

Õppeaasta avaaktus

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli 2018/2019 õppeaasta avaaktus toimub 3. septembril algusega kell 12 kõrgkooli õppehoone saalis 007. 

Loe edasi...

Kõrgkooli tudeng võitis Eesti meistrivõistlused discgolfis

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli tudeng Albert Tamm saavutas EV100 Eesti meistrivõistlustel discgolfis 2018 esimese koha ja on nüüd valitsev Eesti meister. 

Loe edasi...

Tervishoiu kõrgkoolid said valitsuselt loa magistriõppeks

Valitsus kinnitas Kõrgharidusstandardi muudatused, millega said Tartu Tervishoiu Kõrgkool ja Tallinna Tervishoiu Kõrgkool esmakordselt loa alustada terviseteaduse magistriõpet.

Loe edasi...

Lõpuaktuse pildid

22. juuni lõpuaktuse pilte saab vaadata galeriis, fotod on teinud Tarvo Metspalu. Lõpuaktusel võtsid lõputunnistuse vastu 138 lõpetajat.

Loe edasi...

Tervisteteaduse magistriõpe alustab juba sel sügisel!

Esmaspäevast, 25. juunist saab kandideerida Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis 2018. aasta sügisel alustavale uuele terviseteaduse magistriõppekavale.

Loe edasi...

Vabad töökohad

Tartu Tervishoiu Kõrgkool kuulutab välja konkursi arendusspetsialisti ja õppeprorektori nõuniku ametikohtadele.

Loe edasi...

Bioanalüütiku eriala asjatundjaid kohtab Viru Keskuses

Täna, 8. juunil toimub Viru Keskuse aatriumis Tartu Tervishoiu Kõrgkooli üritus „Meditsiini tagatuba. Mis toimub lukustatud laboriuste taga?“.

Loe edasi...

Kaitsmised on täies hoos!

Sel nädalal kaitsevad Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis õe, füsioterapeudi ja tervisekaitse spetsialisti õppekavade tudengid oma lõputöid.

Loe edasi...

Ilmus veebiajakiri Tervist!

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli ajakirja maikuu numbrist saab lugeda suvisest vastuvõtust, Terviseteaduse magistriõppe heakskiidust ning veel paljudest olulistest teemadest.

Loe edasi...

Gümnasistid tutvusid kõrgkooliga

Reedel, 25. mail külastasid Tartu Tervishoiu Kõrgkooli Värska Gümnaasiumi õpilased.

Loe edasi...

Kõrgkooli tudengid tõid SELL-i mängudelt viis medalit

18. maist – 20. maini toimusid Tartus 34. SELL GAMES rahvusvahelised üliõpilasvõistlused, kus Tartu Tervishoiu Kõrgkooli tudengid võitsid viis medalit, millest kaks olid lausa kõige kirkamad.

Loe edasi...

Tervishoiukõrgkoolid ja Eesti Õdede Liit sõlmisid koostöölepingu

Tartu Tervishoiu Kõrgkool, Tallinna Tervishoiu Kõrgkool ja Eesti Õdede Liit sõlmisid koostöölepingu, mille eesmärk on toetada Eestis õenduse arengut.

Loe edasi...

Suvine lõpuaktus pole enam kaugel!

22. juunil kell 12 antakse üle tunnistused ja õnnitletakse rakendusliku kõrghariduse ja kutseõppe õppekavade lõpetajaid.

Loe edasi...

Õppevideod plaanilisest vaktsineerimisest

Kõrgkoolil on valminud õppefilmid ja videoloengud plaanilise vaktsineerimise kohta.

Loe edasi...

Kõrgkoolis toimub sel nädalal intensiivkursus

14. – 18. mail toimub Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis viiepäevane EBreast’i intensiivkursus, mis keskendub võrdsusele seoses rinnavähi varajase avastamisega.

Loe edasi...

Edukas koostöö gümnaasiumiga tõi kaasa tunnustuse

Tartu Tervishoiu Kõrgkool on aktiivselt panustanud koostöösse gümnaasiumitega ning Tamme Gümnaasium andis kõrgkoolile aukirja, et tunnustada Tartu Tervishoiu Kõrgkooli aastate partnerina.

Loe edasi...

Teaduskonverents "Terves kehas terve teadmine" 2018

22. novembril toimuval teaduskonverentsil tulevad tutvustamisele rakendusuuringute põnevad tulemused.

Loe edasi...

Kutseõppe naiskond külastab Saksamaa partnereid

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli kutseõppe töökas naiskond viibib Saksamaal Jenas.

Loe edasi...

Terviseteaduse magistriõppekava sai heakskiidu

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli terviseteaduse magistriõppe õppekava sai Eesti Kõrg- ja Kutsehariduse Kvaliteediagentuurilt heakskiidu.

Loe edasi...

Kõrgkool tegi erivajadustega lastele arendavaid kingitusi

Täna, 24. aprillil kinkis Tartu Tervishoiu Kõrgkool Tartu Lasteaed Pääsupesale käsitööna valmistatud vahendeid, mis toetavad erivajadustega laste arengut.

Loe edasi...

Kõrgkooli esindajad osalevad digiühiskonna väljakutsete arutelus

Tallinnas Kultuurikatlas kogunevad 19. ja 20. aprillil Euroopa rakenduskõrgkoolide esindajad ning kõrgharidus- ja innovatsioonieksperdid, et arutada kõrgkoolide rolli digitaalses tulevikuühiskonnas.

Loe edasi...

Tervishoiukõrgkool ühendab tervise ja IT valdkonna

Tartu Tervishoiu Kõrgkool ühines Connected Health klastriga, mille eesmärgiks on arendada nutika spetsialiseerumise kasvualasid, ühendades tervise ja IT valdkonna.

Loe edasi...

Kutseõppe esindajad viibivad Hollandis

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli kutseõppe osakonna esindajad viibivad sel nädalal Welfare technology projekti raames Hollandis Zwolle linnas.

Loe edasi...

Bioanalüütikute päeva tähistamine on alanud

Rahvusvahelise bioanalüütikute päeva tähistamiseks korraldavad bioanalüütikud Tallinna haiglates ja Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis mitmesuguseid loenguid ja tutvustavad huvilistele laboreid.

Loe edasi...

Kõrgkooli uuendatud nõunike kogu

4. aprillil kogunes Tartu Tervishoiu Kõrgkooli nõunike kogu uuendatud koosseis, et arutada koos kõrgkooli rektori Ulla Preedeniga kõrgkooli 2018. aasta tegevuskava ning eelmise aasta aruande üle.

Loe edasi...

Tule praktikale!

Ootame kommunikatsioonipraktikale innovaatilisi, positiivseid ja suurepärase suhtlemisoskusega kommunikatsiooni või turunduse erialal kõrgharidust omandavaid tudengeid.

Loe edasi...

Kõrgkool kutsub bioanalüütikute päevale

Bioanalüütikute päeva tähistamine toimub 10.aprillil, 12.aprillil, 13.aprillil ja 16.aprillil kas Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis või neljas Tallinna haiglas.

Loe edasi...

KOKi haiget toetav eneseabi lahendus

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli osalusel on valminud kroonilise obstruktiivse kopsuhaigusega (KOK) patsienti toetava rakenduse prototüüp "Hinga ja Liigu".

Loe edasi...

Uudistevoog Facebookis: