Füsioterapeutide päev ja rahvusvaheline üliõpilasspordi päev kõrgkoolis

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli füsioterapeutide päeva ja rahvusvahelise üliõpilasspordi (IDUS) päeva tähistamine 20. septembril 2021 a.! VOL. 5.
 
Tartu Tervishoiu Kõrgkool, Nooruse 5,  ümbritsev õueala.
 
Päevakava
 
12.00 - 12.15 Kogunemine ja võistkondade mandaat
12.15 - 12.30 Avamine ja tegevuse selgitus
12.30 - 15.00 Võistlus! NB! Alad selguvad osalejatele kohapeal!
15.00 -  Autasustamine
 
Võistlus toimub 10-liikmeliste võistkondade vahel. Tuleb läbida erinevad võistluspaigad ning sealt saadud tulemuste järgi selguvad võistkondade lõppasetused. Võistluspaikades pannakse proovile nii teadmised, oskused kui ka õnnefakor. Võistlusalad on mittetraditsioonilised ja neid ei ole keegi varem teinud --  seega võimalused on võrdsed.
 
NB! 
Üritus toimub õuealal iga ilmaga, seega riietuda vastavalt ilmale! Pane oma kursuselt või erialalt kokku 10-liikmeline võistkond ja ole kohal! Oodatud on ka kõrgkooli vilistlased ja töötajad!
 
Palun registreeri oma võistkond 18. septembriks lingil: https://forms.gle/gr7HGJoByk44wc96A

 

---------------------
Täpsem juhend:
Üritus: 20. september kell 12.50-16.00. Asukoht Tartu, Nooruse 5.

Eesmärk: Tähistada 8. septembril toimunud füsioterapeutide päeva ning propageerida Tartu Tervishoiu Kõrgkoolist üliõpilaste sporditegevust 20. septembril toimuval rahvusvahelisel üliõpilasspordi e. IDUS päeval.


Võistlussüsteem: Proovile pannakse teadmised, oskused ja nauditakse liikumist vabas õhus. Kasutades erinevaid füsioteraapiaga seotud abivahendeid ja teadmisi, tuleb lahendada ülesandeid ning võistelda teiste võistkondade vastu osavus- ja liikumismängudes.


Tulemused: Kogutakse punkte erinevate võistluste ja võistluspunktide läbimisel, mille tegevus selgub võistluspaigas.

Autasustamine: Kõige rohkem punkte korjanud võistkonda premeeritakse võidukarika, medalite ja diplomitega. II ja III koha saavutanud võistkonda premeeritakse väikese karika, medalite ja diplomitega. Ülejäänud võistkondi premeeritakse diplomiga.

Osalejad: Ootame osalema kõiki Tartu Tervishoiu Kõrgkooli erialade esindusvõistkondi , töötajate ning vilistlaste võistkondi. Võistkonnas maksimum 10 inimest.

Ohutus: Tegevus toimub õuelala, seega maskide kandmine pole vajalik, kuid teiste võistkondade ja kohtunikega tuleks hoida 2m vahemaad. Alade kohtunikud desinfitseerivad vajadusel vahendeid, mida kasutatakse tegevuste juures.

Registreerumine: Palun registreerida oma võistkond 18. septembriks lingil: https://forms.gle/gr7HGJoByk44wc96A