2013. aasta suvise lennu vilistlased

Õe põhiõpe

Aleksander Bernatski
Karolin Kägö-Saunasoo
Svetlana Luptova
Sandra Soosaar
Katerina Tomišinetsa
Marge Arandi
Tiiu Bobrovski
Tiia Ingermann
Riina Jürgen
Jana Kaljula
Merge Kaschan
Tiiu KIvi
Elve Krüüts
Heli Laanemäe
Külli Leis
Raina Liblik
Saskia Liiva
Marika Luisk
Margit Mikussaar
Karmen Pard
Anneli Peterson
Gaili Pipenberg
Natalja Pollet
Merje Remmelgas
Evelina Rodman
Eeka Rõmmelgas
Svetlana Spiridonova
Silva Themas
Lilian Thomson
Kersti Treial
Ülle Truuver
Oksana Vislapu
Vitalia Zuravski

+ 3 lõpetajat*

Füsioterapeut

Ivar Vähi - cum laude
Piret Kuresson - cum laude
Jaanus Akel
Johanna Aug
Tarmo Bender
Kadri Halling
Maarja Hermann
Emma-Riin Ivask
Karl Kallas
Marta Kask
Hannela Kehva
Jass Kivitar
Maigi Kõrbe
Georg Laasik
Uku Leht
Kairit Linnaste
Mari-Liis Luukas
Krista Majak
Kristel Mürk
Marita Nugis
Jane Pang
Maaria Pielberg
Anti Pigul
Helena Post
Merit Pülse
Kairit Pärna
Kersti Roost
Bret Schär
Kristiina Sekljutskaja
Kadi Soonberg
Ants Stern
Triin Teder
Liisbet Tilk

Õdede erialane koolitus - intensiivõendus

Katrin Karolin - cum laude
Veronika Baškirova
Marina Ban
Kaire Eespere
Ksenia Jurtšenko
Jana Kolk
Külli Kull
Olesja Osmolovskaja
Sulev RInkin
Marina Rudaš
Inge Rumberg
Anna Sklizkova
Maria Stasjuk
Janek Tiilen

Bioanalüütik

Sirje Laks - cum laude
Kaja Osi - cum laude
Mart Adler
Karen Kanniste
Kaia Kolk
Moonika Martsep
Kaie OtsmaaInga Parv
Eve Püvi
Sirje Sasi
Ingrid Valgepea
Toomas Weber

+ 2 lõpetajat*

Radioloogiatehnik

Margit Marjamäe - cum laude
Viktoria Aartee
Marina Kamenskaja
Aljona-Alisa Kusmitšjova
Piret Langsepp
Artjom Matõtsin
Deneli Paal
Anastasia Popova
Anna Timašova
Olga Tjugai
Nikita Vaher
Pilvi Vaks

Tervisekaitse spetsialist

Leila Juhanson - cum laude
Liis Hainla
Piia Helstein
Eivo Kisand
Keito Sada
Mairi Sepp

Ämmaemand

Aleksandra Suvorova

Lapsehoidja (kutseõppe õppekava)

Signe Hanni
Triin Pohla 
Kaile Tuvi
Heidi Hainsoo
Tiina Haki
Sheila Kõivsaar
Kristi Liivamägi
Larissa Lindmets
Kristi Meenits
Inna Niinemets
Erika Ofitserova
Rita Otti
Ülle Palmik
Karmen Pikk
Kadrin Pilvar
Desiree Reva
Ingrid Saar

Erakorralise meditsiini tehnik (kutseõppe õppekava)

Natalja Gavrilova
Hardi Hansalu
Svetlana Kavalerova
Anu Kelder
Evelyn Kelder
Kertu Kliiman
Kaspar Koovit
Rainis Käo
Pille Leola
Anne-Ly Nõmmiste
Genno Nurk
Martti Ojamaa
Hardi Piisel
Taavi Riisenberg
Andrei Samoldin
Jaana Sisas
Eduard Tuul
Andrei Višnjov