REBASELAAGER 2021

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli esmakursuslastele mõeldud rebaselaager toimub sel aastal 26. augustil. Kell 10-11.30 Zoomis ning alates kella 12-st kõrgkoolis kohapeal.

Ootame esmakursuslasi Tartu Tervishoiu Kõrgkooli poolt korraldatavasse rebaselaagrisse, kus on võimalus enne õppeaasta algust tutvuda oma kursusekaaslaste ja koolimajaga ning saada kasulikku infot, kuidas esimene õppeaasta võimalikult lahedaks ja kasulikuks teha!  

Kuna igaühe tervis on meile oluline ning alustavaid õppureid on palju, siis pääsevad rebaselaagrisse kohapeale need, kes on:

1) vaktsineerimiskuuri läbinud ja esitavad vaktsineerimispassi VÕI
2) COVID-19 haiguse läbi põdenud ja selle kohta on tõend VÕI
3) kaasa võtnud negatiivse testitulemuse (kuni 48 tundi varem tehtud antigeeni kiirtest või kuni 72 tundi varem tehtud PCR-test, testimise peab olema läbi viinud tervishoiuteenuse osutaja).


Rebaselaagris on kavas:

10.00-10.45 - kuidas esimesel õppeaastal ellu jääda? - üliõpilasesindus jagab humoorikaid ja kasulikke nippe, kuidas koolis edukalt hakkama saada ja räägib üliõpilasesinduse tegemistest (toimub Zoomis)

10.45.-11.30 - kõrgkooli rahvusvaheliste suhete peaspetsialist Danel Jantra tutvustab rahvusvahelisi õppimis- ja praktikavõimalusi (toimub Zoomis)

12.00-13.00 - majatuurid ja erialased mängulised võistlused (toimub kõrgkoolis kohapeal)

13.00-13.30 - PAUS

13.30-15.00 - jätkuvad majatuurid ja erialased mängulised võistlused (toimub kõrgkoolis kohapeal)

Rebaselaagris osalemiseks täida palun allolev registreerimisvorm. Registreeruda saab 24. augusti kella 23.59ni.

Registreerumine on lõppenud!

 

Igale esmakursuslasele on mõeldud ka tere-tulemast-kõrgkooli-kingitus! Head koostööpartnerid on esmakursuslastele välja pannud head ja paremat, mida võite leida oma nännikotist!

Rebaselaagrit toetavad MyFitness spordiklubi, A. Le Coq, Põltsamaa, spordiklubi Impuls, Tamro Eesti OÜ (Benu apteek) ja Tervise Arengu Instituut.