REBASELAAGER 2020

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli esmakursuslastele mõeldud rebaselaager toimub sel aastal virtuaalselt 27. augustil algusajaga 10.00. 

Hea esmakursuslane! Ootame Sind Tartu Tervishoiu Kõrgkooli poolt korraldatavasse Rebaselaagrisse, kus saad enne õppeaasta algust virtuaalselt tutvuda oma kursusekaaslaste ja koolimajaga ning saad esmased suunised, kuidas esimene õppeaasta võimalikult lahedaks ja kasulikuks teha!  

Esmakordselt virtuaalsel kujul korraldatavas rebaselaagris on kavas:

10.00 - virtuaalne majatuur üliõpilasesindusega (link saadetakse esmakursuslastele meilile)

10.30 - kõrgkooli õppeprorektor Kersti Viitkar tutvustab kooli struktuuri ja õppekorraldust (Zoomi vahendusel, liitumise link saadetakse esmakursuslastele, seal toimub ka kogu järgnev rebaselaager)

11.00 - räägime kõrgkooli õppekeskkondade kasutajakontode loomisest ja tutvustame erinevaid õppekeskkondi

12.00 - "Kuidas esimesel õppeaastal ellu jääda" - üliõpilasesindus jagab humoorikaid ja kasulikke nippe, kuidas koolis edukalt hakkama saada ja räägib üliõpilasesinduse tegemistest. Lisaks kuulutatakse välja lõbus mäng, kus paneme proovile esmakursuslaste teadmised ja loomingulisuse!

12.45 - Tartu ESNi tutvustus 

13.00 - Erasmuse tutvustus – räägime rahvusvahelistest õppimis- ning praktikavõimalustest

13.45 - võtame rebaselaagri kokku

Rebasepäeval osalemiseks täida palun allolev registreerimisvorm.

Küsimuste või täiendava lisainfo korral kirjuta kõrgkooli teenuste ja koostöö koordinaatorile meiliaadressil ivikalehtsalu(at)nooruse.ee

Rebasekotid toetajate nänniga jagame esmakursuslastele kõrgkoolis toimuvates infotundides.

*
*
*
Captcha Code