Põhiliikmed

Nimi Õppekava Meiliaadress Roll üliõpilasesinduses

Marko Vahi 

õde vahi.marko(at)hotmail.com esimees
Karolina Kustala õde karolinakustala17(at)gmail.com aseesimees
Siiri Linde õde lindesiiri(at)gmail.com protokollija

Anton Lossitski

füsioterapeut

anton.lossitski(at)gmail.com

 
Erle Kaljapulk  tervisekaitse spetsialist erlekaljapulk(at)gmail.com  
Ilona Sandakova õde sandakovailona6(at)gmail.com  
Riin Pajumets õde riinpajumets(at)gmail.com  
Stella Toomsoo bioanalüütik stellatoomsoo(at)gmail.com  
Jane Arujõe õde arujoe.jane(at)gmail.com  
Kaili Põder õde kaili.poder.001(at)mail.ee  
Birgit Allilender tervisekaitse spetsialist birgitallilender(at)gmail.com  
Kaisa Kullas õde kullas.kaisa16(at)gmail.com  
Katarina Perman füsioterapeut permankatarina(at)gmail.com  
Margo Kalamägi õe põhiõpe margo.kalamägi(at)gmail.com  
Richard Tamra õde richard_tamra(at)hotmail.com