Põhiliikmed

Nimi Õppekava Meiliaadress Roll üliõpilasesinduses
Kristjan Laubholts õde kristjan.laub(at)outlook.com esimees, esindaja Kõrgkooli Nõukogus
Egert Vinogradov bioanalüütik egert.vinogradov(at)gmail.com aseesimees
Aivar Tõnismäe õde aivartnsm(at)gmail.com esindaja Kõrgkooli Nõukogus

Ervin Valdt

tervisekaitse spetsialist erwinsun(at)online.ee  

Stella Tiit

ämmaemand stellatiit(at)gmail.com  
Sandra Vind õde vindsandra(at)gmail.com  
Roman Paluste õde romanpaluste(at)gmail.com  
Kelly Potsepp õde kpotsep(at)gmail.com  
Triin Lutsar füsioterapeut kpotsep(at)gmail.com  
Riin Pajumets õde riinpajumets(at)gmail.com  
Siiri Linde õde lindesiiri(at)gmail.com  
Stella Toomsoo bioanalüütik stellatoomsoo(at)gmail.com  
Eliise-Rosalinda Ude bioanalüütik eliiserosalindaude(at)gmail.com  
Britta Jürgenson ämmaemand britta.jurgenson(at)gmail.com  
Elika Šaškina õde elika1998(at)gmail.com  
Anastassija Truss õde anastassijatruss(at)hotmail.com  
Jane Arujõe õde arujoe.jane(at)gmail.com  
Kaie-Riin Jürgenson lapsehoidja kaieriinjurgenson1(at)gmail.com  
Birgit Allilender tervisekaitse spetsialist birgitallilender(at)gmail.com  
Tuuli Muistna tervisekaitse spetsialist tuuli.muistna(at)gmail.com esindaja Kõrgkooli Nõukogus
Hedo Mägi bioanalüütik hedomagi(at)gmail.com protokollija, esindaja Kõrgkooli Nõukogus