Ühiselamu

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli ühiselamus, mis asub aadressil Nooruse 5, on võimalus üürida endale koht või võimalusel terve tuba.  

Ühes tavalises boksis on neli kahekohalist tuba, kaks suuremat ja kaks väiksemat. Nelja toa peale on  tualettruum ja duširuum. Kaasa tuleks võtta tekk, padi, voodipesu ja kõik muu eluks vajalik. Majas on olemas pesupesemise võimalus.

Ühiselamu toad  on remonditud. IV ja V korrusel asuvad kortertüüpi boksid, kus on kolme toa peale üks tualettruum, duširuum ja köök. Köögis on elektripliit, köögikapid ja laud. Tubades on  olemas voodid, öökapid, riidekapp, toolid ning kirjutuslaud.  Et ühiselamust parem ettekujutus saada, vaata all olevat pildigaleriid või lepi  majutajaga enelinnok(at)nooruse.ee kokku aeg, mil on võimalik tulla tube vaatama.

Ühiselamusse koha saamiseks täitke ID-kaarti kasutades elektrooniline kohataotlus. Pärast kohataotluse täitmist broneeri aeg. Seejärel vormistab majutaja teie taotlusest eellepingu, mille tingimustega nõusolekut on vaja  uuesti samal lehel sobivuse korral kinnitada. Koht peaks olema valmis vaadatud ja üürileping sõlmitud enne 1. septembrit.

Kui  ühiselamusse on koht saadud, palun rahandusministeeriumi arveldusarvele (saaja nimi: rahandusministeerium; saaja konto: EE891010220034796011; viitenumber: 2800082543 ; selgitus: ees- ja perenimi, üüriettemaksu tasumine) kanda üüri ettemaks 60 eurot ning edastada ülekande maksekorraldus  majutaja e-postile. Seejärel sõlmitakse elektrooniline üürileping, mis allkirjastatakse digitaalselt ja milleks on vajalik ID-kaart ja oma arveldusarve number. Kõik üürilepingud kehtivad kuni 30. juunini. Kui võlgnevusi ei ole, saab soovi korral lepingut pikendada kuni üheks aastaks. Üürilepingut saab lõpetada igal ajal, sellest kaks nädalat ette teatades, üüri ja kommunaalmakseid arvestatakse terve või poole kuu kaupa.

Ühiselamus saab kasutada WiFi ühendust. Ühiselamu elanik peab kursis olema ühiselamu sisekorraeeskirjaga.