Ühiselamu

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli ühiselamus, mis asub aadressil Nooruse 5, on võimalus üürida endale koht kahe- või kolmekohalistes tubades.  

Ühes tavalises boksis on neli tuba, kaks kahekohalist ja kaks kolmekohalist, nelja toa peale on üks tualettruum ja duširuum. Endal tuleb kaasa võtta tekk, padi, voodipesu ja kõik muu eluks vajalik. Majas on olemas pesupesemise võimalus.

Ühiselamus on enamus tube remonditud, remontimata on II korrus. IV ja V korrusel asuvad kortertüüpi boksid, kus on kolme toa peale üks tualettruum, duširuum ja köök. Olemas on elektripliit, köögikapid ja laud. Tubades on  olemas voodid, öökapid, riidekapp, toolid ning kirjutuslaud.  Et ühiselamust parem ettekujutus saada, vaata all olevat pildigaleriid või lepi allolevatel kontaktidel kokku aeg, mil on võimalik tulla tube vaatama.

Ühiselamusse koha saamiseks tuleb täita ID-kaarti kasutades elektrooniline avaldus. Pärast taotluse laekumist tuleb leppida kokku sobiv aeg toa ülevaatamiseks ja üüritingimused. Edasi vormistab majutaja taotlusest eellepingu, mille tingimustega nõusolekut tuleb uuesti samal lehel sobivuse korral kinnitada. Koht peaks olema valmis vaadatud ja leping sõlmitud enne 1. septembrit.

Kui  ühiselamusse on koht saadud, tuleb rahandusministeeriumi arveldusarvele (saaja nimi: rahandusministeerium; saaja konto: EE891010220034796011; viitenumber: 2800082543 ; selgitus: ees- ja perenimi, üüriettemaksu tasumine) kanda üüri ettemaks 60 eurot ning edastada ülekande maksekorraldus  majutaja e-postile. Seejärel sõlmitakse elektrooniline üürileping, mis allkirjastatakse digitaalselt ja milleks on vajalik ID-kaart ja oma arveldusarve number. Kõik üürilepingud kehtivad kuni 30. juunini. Kui võlgnevusi ei ole, saab soovi korral lepingut pikendada. Üürilepingut saab lõpetada igal ajal, üüriarvestus käib terve või poole kuu kaupa.

Ühiselamus on olemas WiFi võrk, mille kasutamiseks on vaja ennast registreerida www.timmer.ee/N5/. Ühiselamu elanik peab kursis olema ühiselamu sisekorraeeskirjaga.