Tugisüsteemid

Kõrgkooli 1. korruselt raamatukogu kõrvalt ja 0-korruselt kohviku kõrvalt leiab kuus õppetöö spetsialisti, kes aitavad õppimisega seotud probleemide lahendamisel ning vastavad hea meelega tekkinud küsimustele.

Õppetöö spetsialistid annavad õppuritele nõu igasugustes õppetööd puudutavates küsimustes: õppimise võimalused, õppetöökorraldus, tunniplaan, praktika sooritamine. Samuti tasub vajadusel uurida nende käest, millised on akadeemilise puhkuse võimalused või seda, kuidas saaks VÕTA abil varasemaid õpinguid õppetöös arvestada. Õppenõustajad väljastavad ka mitmesuguseid tõendeid, näiteks tõendeid õppimise kohta kohalikule omavalitsusele, pensioniametile jne.

Kõrgkooli õppuritel on võimalik saada tasuta psühholoogilist nõustamist, selleks tuleks psühholoogidega eraldi aeg kokku leppida. Millal pöörduda psühholoogi poole? Siis kui on probleeme isiklikus elus, kui tunned, et oled stressis, kurvameelne, ärevuses, kui tunned end üksikuna ja ei ole rahul oma suhetega. Samuti aitab psühholoog karjäärinõustamise valdkonnas. Kui tunned, et vajad abi, siis võta ühendust meiliaadressil geia(at)katriito.ee

Kui oled nõustamise aja kokku leppinud ja mingil põhjusel pead kohtumise tühistama, siis tuleks kohtumise tühistamisest psühholoogile teada anda hiljemalt üks ööpäev enne kohtumist. 

Samuti on valmis vajadusel nõu ja informatsiooni andma üliõpilasesinduse liikmed.

Kontakt

Airi Kerikmäe
õppetöö spetsialist

737 0232

Kontakt

Tagle Jantra
õppetöö spetsialist

737 0233

Kontakt

Ave Pärand
õppetöö spetsialist

737 0231

Kontakt

Liisi Rääk
õppetöö spetsialist

737 0221

Kontakt

Kadi Soo
õppetöö spetsialist

737 0234

Kontakt

Riina Rešetova
õppetöö spetsialist

737 0222