- Ohutus
- Sisseastumine
- Õppimine
- Rakenduskõrgharidus
- Kutseõpe
- Magistriõpe
- Õppimisest ja õppija toetamisest
- Lõpu- ja eksamitööde kaitsmised
- Üliõpilasesindus ja vaba aeg
- Ühiselamu
- Tule praktikale
- Tartu Tervishoiu Kõrgkooli hea nõu blogi
- Teenus kogukonnale
- Koolitused
- Avatud kõrgkool
- Koolitused
- Toimunud koolitused
- Mikrokvalifikatsioonid
- Telli koolitus!
- Avatud Kõrgkooli eeskiri
- E-kursused ja digiõpikud
- Teadus ja arendustegevus
PODOLOOG (TASULINE ÕPE)
Podoloog on spetsialist, kelle töö on seotud jala (jalalaba) tervise, selle säilitamise ja taastamisega. Tema töö on jala seisundi hindamine, nahahooldus, haavahooldus, küüneplaadi hooldus ja korrigeerimine, abivahendite soovitamine ja valmistamine ning jala tervise (sh hügieeni) alane nõustamine.
Õppe pikkus on kaks aastat, maht 120 EKAP-d (Eesti Kutsehariduse Arvestuspunkti). Auditoorne õppetöö toimub kolmepäevaste tsüklitena kaks korda kuus. Õppetöö toimub rakenduskava alusel. Õppekavasse kuulub õppepraktika nii koolis kui ka töökeskkonnas (30 EKAP-d).
Podoloogi õpe on tasuline ja õppijaga sõlmitakse õppeteenustasu leping. Õppeteenustasu ühes õppeaastas on 2050 eurot ja kogu õppel (kaks aastat) 4100 eurot. Loe: õppekulude hüvitamise tingimusi ja korda. Osalejad saavad tasuta podoloogi tööriistade stardikomplekti. Võimalus kokkuleppel tasuda osadena personaalse maksegraafiku alusel.
Kõigil õppijail on võimalus taotleda varasema töö- ja õpikogemuse arvestamist, mis suurendab õppetöö korralduse paindlikkust ning sobivust ka töötava õppija jaoks.
Õppe läbinud podoloogid on oodatud tööle tervishoiu- või hoolekandeasutustesse ja eraettevõtlusesse.
Õppimatulekuks tutvu vastuvõtutingimustega.
- Sisseastumine