Avatud kõrgkool

Hea koolitushuviline, Tartu Tervishoiu Kõrgkooli Avatud Kõrgkool kutsub Teid osalema täienduskoolitustel!

Avatud Kõrgkool korraldab koolitusi kõikidele, kes on huvitatud enese täiendamisest. Koolitajateks on Tartu Tervishoiu Kõrgkooli õppejõud-praktikud, professionaalsed koolitajad erinevatest õppe-ja tervishoiuasutustest ning ka välislektorid partnerülikoolidest. Tänu heale koostöövõrgustikule oleme võimelised korraldama ka rahvusvahelisi koolitusi ja konverentse ning osalema projektides.

Täienduskoolituste teemadering on väga lai ja mitmekesine. Pakume huvilistele põnevaid koolitusi erinevates valdkondades nii algajatele kui ka edasjõudnudele. Mõni neist on organiseeritud ka projektide raames ning kõige edukam on olnud "Praktikajuhendajate baaskursus", mille raames koolitatakse igal aastal üle 100 tervishoiutöötaja üle Eesti. Lisaks korraldame ka erinevaid massaaži koolitusi, hooldustöötajatele mõeldud koolitusi, psühholoogiakursusi ja palju muud! Oleme ka Eesti Töötukassa koostööpartner. Ootame Teie soove ja mõtteid uute ja huvitavate täienduskoolituste läbi viimiseks!

Uuendusena pakub Tartu Tervishoiu Kõrgkool välja esmaabi väljaõppe ja täiendõppe koolitusi ning lisaks ka elustamiskoolitusi! Igas ettevõttes peab olema inimene, kes on läbinud 16-tunnise esmaabi väljaõppe kursuse. Kursusi on võimalik tellida gruppidele, erinevatele asutustele ja firmadele. Küsi pakkumist!

Avatud Kõrgkoolis on nii tasulisi kui ka tasuta koolitusi. Koolituse edukalt läbinule väljastatakse tunnistus. Avatud Kõrgkooli koolitused toimuvad enamasti Tartu Tervishoiu Kõrgkooli õpperuumides, kuid koolitusi on võimalik tellida ka näiteks firmasse koha peale.

Koolitustel osalemiseks on vajalik eelnev registreerimine kõrgkooli koduleheküljel. Osalejatel on võimalik ööbida Tartu Tervishoiu Kõrgkooli ühiselamus Nooruse 5, eelneval isiklikul registreerimisel. Võimalikest täiendustest ja muudatustest anname teada Tartu Tervishoiu Kõrgkooli kodulehekülje rubriigis "teated".

Kohtumiseni koolitusel!

Liitu täienduskoolituste listiga!