Meemassaaži koolitus

Alguskuupäev: 25. juuni 2020
Lõppkuupäev: 26. juuni 2020
Korraldaja: Tartu Tervishoiu Kõrgkool
Sihtgrupp: Kõik huvilised
Hind: 80
Maht: 8 akadeemilist tundi
Toimumiskoht: Tartu Tervishoiu Kõrgkool

Kutsume teid meemassaaži koolitusele!

Koolitus on mõeldud kõikidele, keda huvitab meemassaaži tegemise oskuste omandamine. Olemas peaks olema vähemalt põhiharidus.


Koolituse eesmärgiks on õpetada teostama seda põneva metoodikaga ning kasulike omadustega massaaži liiki, mida soovi korral saab peale koolituse läbimist rakendada nii massaaži salongides, tervisekeskustes kui kodus pereliikmetele.

Meemassaaž on üks Tiibeti iidsetest ravimassaažidest, kus mett kasutatakse kleepainena ning vajutatakse käsi keha külge kinni ja tõmmatakse lahti. Tulemuseks on pindmiste kudede verevoolu ja temperatuuri tõus, kudede mobiliseerimine, lihaspingete ning valu vähenemine.  Koolituse eesmärgiks on õpetada teostama seda põneva metoodikaga ning kasulike omadustega massaaži liiki, mida soovi korral saab peale koolituse läbimist rakendada nii massaaži salongides, tervisekeskustes kui kodus pereliikmetele.

Õppekavarühm: 0915 Teraapia ja taastusravi
Õppemeetodid: loeng, praktika
Koolitus toimub kaasaegses ja hästi varustatud praktikaklassis.

Auditoorse töö teemad (2 akadeemilist tundi)

·         Mee koostis, toimed. Meemassaaži toimed ja toimemehhanismid. Näidustused ja vastunäidustused. Kliendi hindamine. Ruumi ettevalmistus, töövahendite valik.

Praktilise tööt eemad (6 akadeemilist tundi)

·         Meemassaaži praktiseerimine seljal, kätel, tuharatel, jalgadel, kõhul, dekoltee piirkonnal ja näol.

Õpiväljundid

  • Tunneb meemassaaži toimeid ja toimemehhanisme;
  • Oskab meemassaaži rakendada ning põhjendada oma tegevust.

Õppemeetodid: tõhustatud loeng, demonstratsioon, arutelu ja analüüd, tagasisidestamine.

Nõuded õppe lõpetamiseks, sh hindamismeetodid ja –kriteeriumid
Nõutav on osavõtt õppetööst 100% ulatuses. Aine lõpeb praktilise arvestusega (arvestatud/mittearvestatud), kus arvestuse saamiseks peab osaleja demonstreerima oskust praktiliselt rakendada meemassaaži erinevatel kehaosadel. Õpiväljundite saavutanule väljastatakse kursuse lõppemisel tunnistus, mittesaavutanule tõend. 

Koolitajast

Kirkke Reisberg, MSc, Tartu Tervishoiu Kõrgkooli füsioteraapia lektor, Eesti Massööride Liidu kutsekomisjoni poolt moodustatud massööride hindamiskomisjoni liige, magistrikraad funktsionaalse morfoloogia eriala.

Registreerimine

Kursusele saab registreerida täites alloleva vormi. Kui soovite registreerida ettevõtte alt, palun valige "Registreerin ettevõtte alt" ning seejärel täitke kõik väljad. Pärast registreerumist tuleb e-mail, mis kinnitab, et olete eelregistreeritud kursusele. Enne kursust saadetakse Teile ka arve ning pärast arve tasumist olete registreeritud. Küsimuste korral helistage või kirjutage: merliskarjakannaste(at)nooruse.ee või 7370209.


Lektor

Kirkke Reisberg