Tervishoiu Kõrgkool :: Tugisüsteemid

Tugisüsteemid

Kõrgkooli 1. korruselt raamatukogu kõrvalt leiab neli õppenõustajat, kes aitavad õppimisega seotud probleemide lahendamisel ning vastavad hea meelega tekkinud küsimustele.

Õppenõustajad annavad üliõpilastele nõu igasugustes õppetööd puudutavates küsimustes:  õppimise võimalused, õppetöökorraldus, tunniplaan, praktika sooritamine. Samuti tasub vajadusel uurida nende käest, millised on akadeemilise puhkuse võimalused või seda, kuidas saaks VÕTA abil varasemaid õpinguid õppetöös arvestada. Õppenõustajad väljastavad ka mitmesuguseid tõendeid, näiteks tõendeid õppimise kohta kohalikule omavalitsusele, pensioniametile jne.

Kõrgkooli tudengitel on võimalik saada tasuta psühholoogilist nõustamist, selleks tuleks psühholoogidega eraldi aeg kokku leppida. Millal pöörduda psühholoogi poole? Siis kui on probleeme isiklikus elus, kui tunned, et oled stressis, kurvameelne, ärevuses, kui tunned end üksikuna ja ei ole rahul oma suhetega. Samuti aitab psühholoog karjäärinõustamise valdkonnas. Ühendust tasub võtta Kaidi Kübaraga (Xd&\DiS*qPxTg}Z/0$6Om]#[DFmA*UIgSC5CWmM!~fC1S) või Maiken Jaaniskiga (Y-ivCa={/6D8w?]su`yZhO2!]#[GiSb!P!]k!*+cVLceSoNNXre).

Samuti on valmis vajadusel nõu ja informatsiooni andma üliõpilasesinduse liikmed.

Kadi Soo

õppenõustaja

737 0234

Y-ivCa={/6D8w?]su`]#[EiN`3Q*8x$0#m/C|[F

Ave Pärand

õppenõustaja

737 0231

Y-ivCa={/6D8w?]su`yZ]#[7~Og{TvjnQ/'g.Sg[i_@

Airi Kerikmäe

õppenõustaja

737 0232

Y-ivCa={/6D8w?]su`yZhO2]#[7q\`#G-eu~|x4*MchVm@q1r

Tagle Jantra

õppenõustaja

737 0233

Y-ivCa={/6D8w?]su`yZhO]#[NiQc!Lvj~&|Sf#MfkT_cN1

Updated: 31.08.2017