Tervishoiu Kõrgkool :: Teated
 

Avatud Kõrgkooli teated

Merlis Karja-Kännaste

täienduskoolituse spetsialist

737 0209

Zj3$2T#~\{/4=9Ss*EtA1@b^IO|5Ng]#[HP$mvHq`Ofkzv'BUx6ZXz+RQ?CbB0M

 
 
 
 
 
 

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli täienduskoolituste uudiskiri #7

too_dementsussndroomiga_klientidegavaike.jpg

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli täienduskoolituste uudiskiri #6

Tartu_Tervishoiu_Krgkool1.jpg

vaikebanner2.gifTelli koolitus Tartu Tervishoiu Kõrgkoolist!

Meie juurest leiate suures valikus erinevaid täienduskoolitusi igale sihtgrupile. Koolitajateks on oma ala spetsialistid, kellel on mitme aastane kogemus nii oma erialal kui ka õpetamises. Teil on valida erinevate esmaabi koolituste vahel - esmaabi väljaõppe koolitus, täienduskoolitus ning elustamiskoolitus, kus õppejõududeks on Punase Risti litsentsiga esmaabi praktikud. Väga mitmekülgne on ka psühholoogia-alaste koolituste valik, alustades vägivalla-ja traumaohvrite psühholoogilisest abistamisest kuni eaka patsiendiga suhtlemiseni välja.  Tartu Tervishoiu Kõrgkool vajab häid praktikajuhendajad, mistõttu saab tellida ka praktikajuhendajate baaskoolitusi ja jätkukursusi. Muidugi ei puudu valikust ka massaažikursused nii Eesti kui välisõppejõududelt! Eriti põnev on koolitus "Toimiv meekond", mida viib läbi Improkoolitus ning mis on sobilik just väikestele gruppidele ja meeskondadele. Valik on suur ja lai, valik on Sinu!

Kui Te sellest valikust veel sobivat ei leidnud, küsige pakkumist ja koostöös leiame kindlasti just Teile parima täienduskoolituse.

Koos teeme Teie mõtted teoks!

Koolitusteni!

Merlis Karja-Kännaste
Täienduskoolituse spetsialist
r*l?!-f{3XG7gowHM@=IF~2iVQ[8_|]#[`j_'i{R]$C!}I^f$A1z`1n|\LEAEEb
7370209

Tartu_Tervishoiu_Krgkool9.jpg

Esmaabi väljaõppe ja täiendõppe koolitused. Telli koolitus oma ettevõttesse! 

Uuendusena pakub Tartu Tervishoiu Kõrgkool välja Esmaabi väljaõppe ja täiendõppe koolitusi ning lisaks ka elustamiskoolitusi!

EV Sotsiaalministri määrusega nr. 80 (14.12.2000) "Töötervishoiu-ja tööohutusalase väljaõppe ja täiendõppe kord" on sätestatud, et igas ettevõttes peab olema inimene, kes on läbinud 16-tunnise esmaabi väljaõppe kursuse.

Esmaabi väljaõppe ja täiendõppe ning elustamiskoolitusi viivad läbi Tartu Tervishoiu Kõrgkooli õppejõud Taimi Taimalu ja Tatjana Jušinski, kellel on kehtiv litsents esmaabi koolituste valdkonnas. Kursusi on võimalik tellida gruppidele, erinevatele asutustele ja firmadele. Küsi pakkumist ja telli koolitus oma töötajatele!

.

image3191.jpgJärgmisel aastal toimub Tartu Tervishoiu Kõrgkoolil koostöö nelja gümnaasiumiga!

Aasta 2015 on gümnaasiumiõpilaste jaoks eriti põnev, sest mitmed koolid on kasutanud võimalust tellida valikaine just Tartu Tervishoiu Kõrgkoolist. Järgmisel aastal alustab uue valikainega (35-tundi) Tartu Kristjan Jaak Petersoni Gümnaasium ning Tartu Jaan Poska Gümnaasium. Valikaine nimetus on Terviseteadlikkus ehk sissejuhatav kursus tervishoidu. Tartu Tamme Gümnaasiumiga jätkub lisaks sügisel toimunud esmaabi koolitusele koostöö ka kevadel, kui toimuvad põetuse ja sidumise praktikumid. Elva Gümnaasiumi õpilastele pakume samuti järgmisel aastal esmaabi koolitust.  Tõotab tulla tegus aasta!

Updated: 29.08.2017