Otsing

Otsing

juuni 10, 2019

Esmakordselt saavad õed naasta tervishoidu Lõuna-Eestis

Jaga:

decalBackTop

17. juunil alustab Tartu Tervishoiu Kõrgkool Sotsiaalministeeriumi rahastamisel vastuvõttu koolitusele „Õed tagasi tervishoidu“ ning esimest korda toimub tasuta koolitus Lõuna-Eestis.

Koolituse eesmärgiks on valmistada ette inimesi, kes on kunagi omandanud õe hariduse, kuid on pikemat aega töötanud tervishoiust väljaspool ja keda pole kantud tervishoiutöötajate registrisse. Tartu Tervishoiu Kõrgkooli lektori Inge Paju sõnul on koolitus „Õed tagasi tervishoidu“ üks konkreetne samm selles suunas, et vastata suurenenud õdede nõudluse järele tervishoius.

„Õed tagasi tervishoidu” koolituse  käigus täiendavad ja kaasajastavad õppijad oma õendusalaseid teadmisi ning oskusi. Teooria- ja praktikaeksami sooritamisel saavad koolituse läbinud kanda ennast tervishoiutöötajate registrisse ning alustada tööd õena.

Vastuvõtt koolitusele toimub 17. juunist kuni 8. augustini ning õpe kestab augustist kuni detsembrini 2019. Tartu Tervishoiu Kõrgkool ootab koolitusele õppijaid üle Eesti. Täpsema informatsiooni leiad SIIT. 

Previous news