Otsing

Otsing

veebr. 28, 2018

Avatud uste taga ootavad põnevad töötoad ja loengud

Jaga:

decalBackTop

Täna, 28. veebruaril avab Tartu Tervishoiu Kõrgkool oma uksed, et tutvustada huvilistele erinevaid rakenduskõrghariduse ja kutseõppe erialasid läbi põnevate tegevuste ja asjalike töötubade. Esmakordselt toimub avatud uste üritus lisaks Tartule ka Tallinnas.

Toimuvates töötubades on muuhulgas võimalik õppida ära tundma äkksurma ja õiget tegutsemist kriitilises olukorras, määrata organismi rasva-, lihas- ja veeprotsenti, tutvuda töökate teraapiakoertega, määrata C-vitamiini sisaldust puu- ja juurviljades, tutvuda inimkehaga mikroskoopilisel tasemel ja õppida haavade õmblemist. Tallinnas toimuvad lisaks töötubadele tuurid Ida-Tallinna Keskhaiglas ja ITK Radioloogia osakonnas.

„Varasemate aastate kogemus on näidanud, et külastajad soovivad eelkõige saada praktilisi kogemusi erinevates valdkondades, mistõttu pakume sel korral varasemast enam just töötubasid. Hea on tõdeda, et suur osa neist on juba täitunud, kuid kiirematel õnnestub endale veel viimased vabad kohad kindlustada. Kohapealt leiab ka siiani saladuskatte all hoitud tegevusi, mis eelregistreerimist ei vaja ning pakuvad põnevust igale tervishoiuhuvilisele,“ selgitas Tartu Tervishoiu Kõrgkooli teenuste ja koostöö koordinaator Grete Jeltsov, miks tasub avatud uste üritusest kindlasti osa võtta.

Veel on külastajatel võimalus osaleda ka mitmetes infotundides – oma õpikogemusest ja karjääri kujunemisest erapraksise loomiseni räägib füsioterapeut ja vilistlane Georg Laasik, abi- ja teraapiakoerte tööd selgitab Maarja Tali ning kutseõppe võimalusi kõrgkoolis tutvustab kutseõppe osakonna juhataja Tiina Uusma. Infotunde on võimalik jälgida ka veebis: www.nooruse.ee/ulekanne.

Samuti on lahti simulatsioonikeskuse, laborite ja teiste õppeklasside uksed ning toimuvad kõrgkooli tutvustavad majatuurid. Seega saavad huvilised osaleda koos praeguste kõrgkooli õppuritega põnevates loengutes, lüüa kaasa seminaride aruteludes või panna käed külge praktikumis!

Avatud uste päev toimub 28. veebruaril Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis kell 9-14 ja Tallinna Kesklinna Lastepolikliinikus kell 10-16. Täpsem informatsioon: www.nooruse.ee/avatuduksed.
 

Previous news