Otsing

Otsing

veebr. 12, 2018

Avatud uste päev Tartus ja Tallinnas

Share:

decalBackTop

Saabuva koolivaheaja kolmapäeval, 28. veebruaril avab Tartu Tervishoiu Kõrgkool taas oma uksed kõikidele huvilistele, et pakkuda võimalust tutvuda kõrgkooli õppekavadega ning panna oma oskused proovile põnevates töötubades. Sel korral toimub avatud uste päev kahes linnas – lisaks Tartule ka pealinnas Tallinnas.

Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis on võimalik õppida 7 rakenduskõrghariduse ja 5 kutsehariduse õppekaval keskhariduse baasil. Ootame avatud uste päevale kõiki huvilisi ning eriti gümnasiste, kellel peagi edasiõppimise otsus langetada tuleb! Avatud uste päeval on võimalik õppida elustamist, tutvuda kõrgkooli simulatsioonikeskusega, õppida haavade õmblemist, kohtuda teraapiakoertega ja määrata C-vitamiini sisaldust puuviljades. Tule ja tutvu Tallinna haigla bioanalüütikute töö ja laboritega ning saa uusi teadmisi meditsiinikiirguse kohta!

Rohkem infot ja registreerumine siin. Jälgi üritust ka Facebookis.

Kohtumiseni 28. veebruaril kell 9.00 Tartu Tervishoiu Kõrgkooli õppehoones aadressil Nooruse 5 ja Tallinna Kesklinna Lastepolikliinikus kell 10.00 aadressil Ravi 27.

Previous news