Otsing

Otsing

juuni 27, 2016

Algab vastuvõtt

Jaga:

decalBackTop

Täna, 27. juunil algab vastuvõtt Tartu Tervishoiu Kõrgkooli üheteistkümnele õppekavale. Sisseastumisdokumente on võimalik esitada õe, ämmaemanda, bioanalüütiku, radioloogiatehniku, füsioterapeudi ja tervisekaitse spetsialisti rakenduskõrghariduse õppekavadel ning hooldustöötaja, massööri, lapsehoidja ja erakorralise meditsiini tehniku kutseõppe erialadel õppimiseks.

Kõrgkool avab sügisel ka spetsialistiõppe kõikides valdkondades, kus Eestis õdede erialakoolitus lubatud on: intensiivõenduses, kliinilises õenduses, terviseõenduses ja vaimse tervise õenduses. Sealjuures alustavad intensiivõenduse õppegrupid nii Tartus kui ka Tallinnas. Õdede erialakoolitus on mõeldud juba töötavatele, kõrgharidusega õdedele.

Uuendusena tuleb tänavu õe, bioanalüütiku, ämmaemanda, radioloogiatehniku ja tervisekaitse spetsialisti õppekavale kandideerimisel läbida vastuvõtukatse. Tartu Tervishoiu Kõrgkooli õppekorralduse koordinaatori Ele Hanseni nentis, et tervishoiu valdkonna õppekavad on sisseastujate seas populaarsed. „Testi abil loodame välja sõeluda aga just kõige motiveeritumad ja kutseteadlikumad,“ märkis ta.

Tartu Tervishoiu Kõrgkool võtab uueks õppeaastaks vastu kokku 402 uut tudengit. Dokumentide vastuvõtt toimub 27. juunist 10. juulini elektroonilise sisseastumiskeskkonna SAIS kaudu (www.sais.ee) ning ka tööpäeviti kell 9-15 kõrgkoolis kohapeal (Nooruse 5, Tartu).

Previous news