Otsing

Otsing

sept. 01, 2013

Aktusel tervitati esmakursuslasi

Jaga:

decalBackTop

Kõrgkool võttis avaaktusel vastu esmakursuslased: 277 uut teadmishimulist, kes hakkavad õppima õe, ämmaemanda, bioanalüütiku, füsioterapeudi, tervisekaitse spetsialisti, radioloogiatehniku, erakorralise meditsiini tehniku ja lapsehoidja õppekaval.

Aktusel peetud kõnes rääkis rektor Anneli Kannus tolerantsuse olulisusest: “Ma soovin, et te oleksite oma hoiakutes natukene sallivamad kui keskmine eestlane. Soovin, et te tunneksite siin kõrgkoolis õppides, et te kuulute selle kooli perre ja et te tunneksite pärast lõpetamist- siin oli tore olla”.

Kõrgkooli õppeprorektor Inge Paju rõhutas aktusel, et pärast lõpetamist laia maailma minnes pole sugugi määravad kõrgkoolis saadud hinded. “Tuleb olla kohal hetkes, sest just ainult selles hetkes te saate kuulata, lugeda ja luua erinevaid asju ning õppida samas selles protsessis ka ennast tundma,” rääkis ta, millele võiks pigem tähelepanu pöörata.

Aktusel avaldati tunnustust ka Tartu Tervishoiu Kõrgkooli õe õppekava tudengile Julia Beljajevale, kes tuli tänavu suvel epeevehklemises maailmameistriks.

Previous news