Tervishoiu Kõrgkool :: Üliõpilasesindus

Tere armas üliõpilane!

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli üliõpilasesindus on üliõpilaste murede, rõõmude, seltsielu korraldamise  ja abistamisega tegelenud juba alates 2005. aastast, kui kool sai kõrgkooli tiitli. Üliõpilasesinduse tegevused, liikmelisus ning kord on määratud põhikirjas. Üliõpilasesinduse peamine ülesanne on kaitsa üliõpilaste huve nii kooli siseselt kui ka vabariigi tasandil.  Üliõpilasesindus kuulub 2006. aastast Eesti Üliõpilaskondade Liitu (EÜL), mis on üliõpilaste katusorganisatsioon, mille eesmärgiks on esindada Eesti üliõpilaste huve ja kaitsta nende õiguseid.

2015/16. õppeaastal kuulub Tartu Tervishoiu Kõrgkooli üliõpilasesindusse viis põhiliiget. Põhiliikmeid valitakse kord õppeaasta jooksul, veebruaris-märtsis. Valmistel kandideerimiseks tuleb täita avaldus ning saata see üliõpilasesinduse meilile. Valimiste lähenemisel on täpsem info ning avalduse vorm leitavad siseveebist. Üliõpilasesinduse põhiliikmete valimisel saavad osaleda kõik kõrgkooli tudengid ning valimised on salajased.

Lisaks kuuluvad üliõpilasesindusse ka toetajaliikmed, kelleks on võimalik huvi korral saada igal ajal. Selleks tuleb täita väike avaldus, mis on leitav üliõpilasesinduse ruumist, garderoobist ning ka siseveebist.

Kord kuus toimuvad avalikud üliõpilasesinduse koosolekud, kuhu ootame kõiki üliõpilasi oma ideede või muredega osalema.

Kui Su hinges on mure ja Sa ei oska kellegi poole sellega pöörduda, siis otsi ülesse üliõpilasesindus ning koos leiame alati lahenduse - ära jää oma murega üksi! Üliõpilasesinduse ruum asub õppehoone 1. korrusel, raamatukogu kõrval.

Updated: 12.08.2015