Tervishoiu Kõrgkool :: Ühiselamu

Ühiselamu pildigalerii

Ühiselamu

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli ühiselamus, mis asub aadressil Nooruse 5, on võimalus üürida endale koht kahe- või kolmekohalistes tubades.  

Ühes boksis on neli tuba, kaks kahekohalist ja kaks kolmekohalist, nelja toa peale on üks tualettruum ja duširuum. Tubades on sisseehitatud seinakapid. Endal tuleb kaasa võtta tekk, padi, voodipesu ja kõik muu eluks vajalik. Majas puudub pesupesemisvõimalus.

Kuigi enamus tube on remontimata, on ühiselamus ka kuus kolmekohalist ja kolm kahekohalist tuba remonditud pinnal, toad asuvad kolme toa kaupa boksides. Ühes boksis on kolme toa peale üks tualettruum, duširuum ja köök, kus on olemas elektripliit, köögikapid ja laud. Nendes tubades on  olemas voodi, öökapp, tool ning ühine laud. Riidekappi ja riiuleid pole. Et ühiselamust parem ettekujutus saada, vaata all olevat pildigaleriid või lepi allolevatel kontaktidel kokku aeg, mil on võimalik tulla tube vaatama.

Ühiselamusse koha saamiseks tuleb täita ID-kaarti kasutades elektrooniline avaldus. Pärast taotluse laekumist lepitakse kokku sobiva toa ülevaatamise aeg ja üüritingimused. Edasi vormistab majutaja taotlusest lepingupõhja, mille tingimustega nõusolekut tuleb uuesti samal lehel sobivuse korral kinnitada. Seejärel vormistatakse mõlemapoolne digitaalne leping vastavalt kokkulepitule. Koht peaks olema valmis vaadatud ja leping sõlmitud enne 1. septembrit.

Kui  ühiselamusse on koht saadud, tuleb rahandusministeeriumi arveldusarvele (saaja nimi: rahandusministeerium; saaja konto: EE891010220034796011; viitenumber: 2800082543 ; selgitus: ees- ja perenimi, üüriettemaksu tasumine) kanda üüri ettemaks 60 euri ning edastada ülekande väljaprint majutajale. Seejärel sõlmitakse üürileping, selleks on vajalik pass või ID-kaart ja teada oma arveldusarve numbrit. Kõik üürilepingud kehtivad kuni 30. juunini. Kui võlgnevusi pole, saab seejärel lepingut pikendada. Üürilepingut saab lõpetada igal ajal, üüriarvestus käib terve või poole kuu kaupa.

Ühiselamus on olemas WiFi võrk, mille kasutamiseks on vaja ennast registreerida. Ühiselamu elanik peab kursis olema sisekorraeeskirjaga.

Updated: 19.09.2016

Ene Linnok

asjaajamiskorralduse spetsialist

+372 737 0246

7+l~Mp-Q?AmS@Nd4ef_{]#[wuRk3_vA%X\C+AZ'KoEa

Kersti Kaldoja

asjaajamiskorralduse ja halduse peaspetsialist

+372 737 0223

L[j|uw%.=BRP@G`kYI91oX+{]#[4A]pjamj%}B7x^O[I8/!Uala