Tervishoiu Kõrgkool :: Lõpetajad 20.06.2014

2014. aasta suvise lennu vilistlased

Õdede tasemeõpe

Inga Altvälja
Marina Balduhhova
Lola Belous
Katrin Freiberg
Anne-Ly Jõgi
Tiina Kask
Ene Kaste
Külli Klimbek
Ingrid Kondimäe
Aime Kukk
Viivika Madisson
Silvi Männik
Mai Palo
Inna Petrova
Angeelika Põldes
Niina Porro
Elo Punga
Malle Rahulaan
Vilve Ratnik
Riina Ruus
Aida Suun
Piret Telgmaa
Ljubov Tupits
Merike Uuspõld
Tiina Vanemb
Ene Viitkin
Catline Võrk

Õe põhiõpe

Mairi Kana
Ädi Kaupo
Kaile Kõva
Elge Raudik
Natalja Ristmägi
Natalia Särg
Jevgenia Votjakova

Ämmaemand

Viire Valdaru

Bioanalüütik

Maarja Ader
Erle Guutmann
Kristel Hüdsi
Svetlana Kitajeva
Triin Matvejev
Kaisa Muri
Sandra Sokmann
Tatjana Titova
Tatjana Tverskaja

Õdede erialakoolitus - kliiniline õendus

Relika Kobin - cum laude
Merike Orlo - cum laude
Anne Amos
Pille Jagomäe
Marje Klauks
Janne Klusova
Annaliisa Kruutmann
Marika Kukk
Mirjam Liibert
Maria Lunjova
Ülle Older
Ksenia Ots
Maarja Pae
Hille Rekker
Tiiu Rosenberg
Nadezda Savtsenko
Maret Tobber

Õdede erialakoolitus - intensiivõendus

Kristina Buhvalova
Ljudmila Gundarova
Kaidi Jeedas
Ilja Kalistratov
Ketlin Kalle
Egle Keskrand
Darja Kirillova
Liina Mäll
Gerttu Naruski
Jevgenia Ostrovskaja
Markel Pajupuu
Eneli Rosin
Alina Savostkina
Svetlana Teiman
Oksana Velvelt
Karin Vichmann
Anastassija Vladimirova

Füsioterapeut

Eeva-Liisa Sibul - cum laude
Jelena Eklund
Grete Jeltsov
Siret Kalbus
Anneli Kapsi
Liina Kõllamets
Grete-Brit Kuusik
Elina Leis
Jaan Luts
Silja Orula
Liis Palumäe
Pille Põldaru
Kairit Raudpuu
Maria Roosalu
Triinu Sakkool
Sigrit Tamp
Liis Toomsalu
Eda Vallimäe
Petra-Marion Vesterinen

Radioloogiatehnik

Alexey Dushkevich
Gerli Lepik
Arseny Lomonosov
Natalja Petrova

Tervisekaitse spetsialist

Kata Pedamäe - cum laude
Liisu Tasa - cum laude
Sigrit Ülper - cum laude
Kaido Alev
Julia Allas
Kadi Hiir
Marili Jaansoo
Krista Kass
Marge Laan
Kaidy Muhel
Elen Pabo
Kaire Rätsepso
Nele ŠŠott
Aile Salundi
Valerija Strelovskaja
Eilike Veersalu

Hooldustöötaja (kutseõppe õppekava)

Anne Helstein - lõpetas kiitusega
Vaike Vares - lõpetas kiitusega
Liile Koltsov
Ülle Krigulson
Tiina Lohk
Piret Ojaveer
Anu Õun
Kaili Parv
Diana Patrael
Ljubov Popova
Agnes Raudsepp
Tambet Tuvike
Ruth Vahter

Lapsehoidja (kutseõppe õppekava)

Mai Assak-Lehtmets - lõpetas kiitusega
Helen Saviauk - lõpetas kiitusega
Eveli Tsopp - lõpetas kiitusega
Eneli Häidkind
Annika Kont
Egle Kõvask
Kärt Laine
Maia Luhamaa
Teele Marmei
Olessja Mihhailova
Karin Piiri
Ragne Pik
Liis Pindis
Anni Raielo
Signe Vois
Liina Väär

Erakorralise meditsiini tehnik (kutseõppe õppekava)

Taavi Avarmaa - lõpetas kiitusega
Ingrid Nuga - lõpetas kiitusega
Jaak Endrikson
Margus Haabma
Raico Irmann
Jarmo Kälvijäinen
Vahur Licht
Artur Meos
Marika Raud
Marit Reier
Asko Vipp

Updated: 03.01.2017