Tervishoiu Kõrgkool :: Lõpetajad 21.06.2013

2013. aasta suvise lennu vilistlased

Kas teadsid?

Rakenduskõrgkoolide Rektorite Nõukogu stipendiumi 2013. aasta parima lõputöö eest pälvis füsioterapeudi õppekava lõpetaja Piret Kuressoni lõputöö ,,Õlavöötme, alaselja ja puusavöötme seisundi muutus odaviskajatel treeningutsükli erinevatel etappidel - longitudinaalne uuring kolme sportlase näite". Juhendajad Reet Linkberg  ja Sirli Heinaru.

Üliõpilasesinduse tänukiri kõrgkooli elu huvitavamaks muutmise eest: Kairit Linnaste ja Mari-Liis Luukas füsioterapeudi õppekavalt. Tartu Tervishoiu Kõrgkooli tunnustuskiri suurepäraste õpitulemuste eest: Signe Hanni, Triin Pohla, Kaile Tuvi - lapsehoidja õppekavalt. Kõrgkooli tunnustuskiri sisuka ja õppekava rikastava lõputöö eest:

  • Leila Juhanson ,,Ruumiõhu kvaliteet Jõgevamaa lasteaedades". Juhendajad Inga Ploomipuu  ja Ave Tihane.
  • Sirje Laks ,,Optimaalse algoritmi väljatöötamine E.coli ja K.pneumoniae ESBLa ja ESBLm fenotüübiliseks määramiseks". Juhendajad Ülle Parm ja Svetlana Rudenko.
  • Kaja Osi ,,D-vitamiini [25(OH)D] määramismeetodite võrdlus ECLIA ja ELISA meetoditel". Juhendajad Aivar Orav ja Marge Kütt.
  • Kaia Kolk ,,Tartumaa avalike supluskohtade veest isoleeritud enterokokkide antibiootikumresistentsus". Juhendajad Evi Aotäht ja Helen Udras.
  • Kaie Otsmaa ,,Point-of-care (POC) uuringud perearstipraksises ja uuringutele rakendatav kvaliteedikontroll". Juhendaja Mare Remm.
  • Ivar Vähi ,,Klassikalise seljamassaaži mõju ning selle kestus". Juhendaja Kirkke Reisberg.
  • Johanna Aug ,,Kehalise aktiivsuse mõju depressiooni kulule". Juhendaja Janika Pael.
  • Tarmo Bender ,,Füsioteraapia abakteriaalse kroonilise prostatiidi ehk kroonilise väikevaagnaluu sündroomi ravis". Juhendaja Margus Punab.
  • Karl Kallas ,,Massaaži mõju adrenokortikotroopse hormooni, kortisooli, endogeensete opioidide ja okütotsiini tasemetele". Juhendaja Kirkke Reisberg.
  • Piret Kuresson ,,Õlavöötme, alaselja ja puusavöötme seisundi muutus odaviskajatel treeningutsükli erinevatel etappidel - longitudinaalne uuring kolme sportlase näitel". Juhendajad Sirli Heinaru ja Reet Linkberg.
  • Kristel Mürk ,, Neuromuskulaarse elektrilise stimulatsiooni kasutamise efektiivsus spastilise tserebraalparalüüsiga laste alajäseme funktsiooni parandamisel". Juhendaja Kirkke Reisberg.
  • Kristiina Sekljutskaja ,,Füsioterapeutilised lähenemised ujuja õlaliigese sündroomi ravis". Juhendaja Jelena Sokk.
  • Triin Teder ,,Kuulmispuudega laste vestibulaarfunktsioon, tasakaal ja motoorsed oskused". Juhendaja Eva Rüütel.

Kõrgkooli tunnustuskiri suurepäraselt sooritatud erialaeksami eest: Katrin Karolin. Kõrgkooli tunnustuskiri suurepäraselt kaitstud lõpueksamitöö eest: Sandra Soosaar. Kõrgkooli tänukiri kutseõppijatele õppekava esindamise eest: Kaile Tuvi, Heidi Hainsoo, Kristi Liivamägi, Inna Niinemets, Rita Otti, Ülle Palmik, Kadrin Pilvar, Kertu Kliiman, Rainis Käo, Pille Leola, Genno Nurk, Martti Ojamaa. Parimate koolilõpetajate vastuvõtule presidendi Roosiaeda olid kutsutud Martti Ojamaa, Maarja Telvar, Merili Freiberg ja Kairit Linnaste.

Õe põhiõpe

Aleksander Bernatski
Karolin Kägö-Saunasoo
Svetlana Luptova
Sandra Soosaar
Katerina Tomišinetsa
Marge Arandi
Tiiu Bobrovski
Tiia Ingermann
Riina Jürgen
Jana Kaljula
Merge Kaschan
Tiiu KIvi
Elve Krüüts
Heli Laanemäe
Külli Leis
Raina Liblik
Saskia Liiva
Marika Luisk
Margit Mikussaar
Karmen Pard
Anneli Peterson
Gaili Pipenberg
Natalja Pollet
Merje Remmelgas
Evelina Rodman
Eeka Rõmmelgas
Svetlana Spiridonova
Silva Themas
Lilian Thomson
Kersti Treial
Ülle Truuver
Oksana Vislapu
Vitalia Zuravski

+ 3 lõpetajat*

Ämmaemand

Aleksandra Suvorova

Tervisekaitse spetsialist

Leila Juhanson - cum laude
Liis Hainla
Piia Helstein
Eivo Kisand
Keito Sada
Mairi Sepp

Õdede erialane koolitus - intensiivõendus

Katrin Karolin - cum laude
Veronika Baškirova
Marina Ban
Kaire Eespere
Ksenia Jurtšenko
Jana Kolk
Külli Kull
Olesja Osmolovskaja
Sulev RInkin
Marina Rudaš
Inge Rumberg
Anna Sklizkova
Maria Stasjuk
Janek Tiilen

Bioanalüütik

Sirje Laks - cum laude
Kaja Osi - cum laude
Mart Adler
Karen Kanniste
Kaia Kolk
Moonika Martsep
Kaie OtsmaaInga Parv
Eve Püvi
Sirje Sasi
Ingrid Valgepea
Toomas Weber

+ 2 lõpetajat*

Füsioterapeut

Ivar Vähi - cum laude
Piret Kuresson - cum laude
Jaanus Akel
Johanna Aug
Tarmo Bender
Kadri Halling
Maarja Hermann
Emma-Riin Ivask
Karl Kallas
Marta Kask
Hannela Kehva
Jass Kivitar
Maigi Kõrbe
Georg Laasik
Uku Leht
Kairit Linnaste
Mari-Liis Luukas
Krista Majak
Kristel Mürk
Marita Nugis
Jane Pang
Maaria Pielberg
Anti Pigul
Helena Post
Merit Pülse
Kairit Pärna
Kersti Roost
Bret Schär
Kristiina Sekljutskaja
Kadi Soonberg
Ants Stern
Triin Teder
Liisbet Tilk

Radioloogiatehnik

Margit Marjamäe - cum laude
Viktoria Aartee
Marina Kamenskaja
Aljona-Alisa Kusmitšjova
Piret Langsepp
Artjom Matõtsin
Deneli Paal
Anastasia Popova
Anna Timašova
Olga Tjugai
Nikita Vaher
Pilvi Vaks

Lapsehoidja (kutsehariduse õppekava)

Signe Hanni
Triin Pohla
Kaile Tuvi
Heidi Hainsoo
Tiina Haki
Sheila Kõivsaar
Kristi Liivamägi
Larissa Lindmets
Kristi Meenits
Inna Niinemets
Erika Ofitserova
Rita Otti
Ülle Palmik
Karmen Pikk
Kadrin Pilvar
Desiree Reva
Ingrid Saar

Erakorralise meditsiini tehnik (kutsehariduse õppekava)

Natalja Gavrilova
Hardi Hansalu
Svetlana Kavalerova
Anu Kelder
Evelyn Kelder
Kertu Kliiman
Kaspar Koovit
Rainis Käo
Pille Leola
Anne-Ly Nõmmiste
Genno Nurk
Martti Ojamaa
Hardi Piisel
Taavi Riisenberg
Andrei Samoldin
Jaana Sisas
Eduard Tuul
Andrei Višnjov

Updated: 03.01.2017

 

* - lõpetajad ei olnud nõus oma nime avaldamisega