Tervishoiu Kõrgkool :: Lõpetajad 22.06.2012

2012. aasta suvise lennu vilistlased

Kas teadsid?

Rakenduskõrgkoolide Rektorite Nõukogu stipendiumi 2012. aasta parima lõputöö eest pälvis Astrid Orase lõputöö ,,Histamiin N-metüültransferaasi kodeeriva geeni polümorfismi C314T sagedus täiskasvanud allergikute ja mitteallergikute hulgas Eestis ja keskkonnategurite mõju allergiahaigustele". Juhendaja õppejõud Helen Udras (PhD).

Kõrgkooli tunnustuskirja sisukama lõputöö eest pälvisid:

  • Marit Andres ,,Noorukite idiopaatiline skolioos ja selle ravis kasutatavad konservatiivsed meetodid". Juhendaja Reet Linkberg.
  • Eva Kram ,,Pilatese harjutuste tõhusus balletitantsijate kerelihaste müomeetrilistele näitajatele ja jõuvastupidavusele". Juhendajad Reet Linkberg ja Arved Vain.
  • Karin Saar ,,Füsioteraapia võimalused belli pareesi taastusravis". Juhendaja Tiiu Lepp.
  • Minna Sild ,,Kehalise aktiivsuse ja massaaži kasutamine meeleolu- ja ärevushäirete ravis kolme Eesti psühhiaatriakliiniku näitel". Juhendaja Anna-Liisa Parm.
  • Kairit Püüa ,,Madalsagedusliku pulseeriva elektronmagnetvälja teraapia mõju kroonilise alaseljavaluga patsientide alaselja spetsiifilisele tervisega seotud elukvaliteedile". Juhendaja Kirkke Reisberg.
  • Antti Ventsel ,,Propriotsetiivse treeningu mõju hüppeliigeste kroonilise lateraalse ebastabiilsuse korral – juhtuuring". Juhendaja Kirkke Reisberg.
  • Agnes Raudam ,,10-nädalase ratsutamisteraapia programmi mõju autismidiagnoosiga laste kehalisele ja sotsiaalsele võimekusele". Juhendaja Tuuli Bürkland.
  • Kairit Kukk ,,Filagriini mutatsiooni c.2282del4 sagedus täiskasvanute seas Eestis ning tubakasuitsu mõju allergiahaiguste avaldumisele". Juhendaja Helen Udras.
  • Astrid Oras ,,Histamiin N-metüültransferaasi kodeeriva geeni polümorfismi C314T sagedus täiskasvanud allergikute ja mitteallergikute hulgas Eestis ja keskkonnategurite mõju allergiahaigustele". Juhendaja Helen Udras.
  • Marii Martin ,,Reisimisega seotud kõhulahtisused". Juhendaja Ülle Parm.
  • Nadezda Fessai ,,5.-9. klasside laste tervis-, toitumis- ja liikumiskäitumine Tartu Descartes'i lütseumis". Juhendaja Helin Eelsalu.
  • Taimi Tarro ,,Päevakirurgia osakonnas opereeritud täiskasvanud patsiendi kodus taastumist mõjutavad füüsilised ja psühhosotsiaalsed tegurid ning patsiendiõpetus". Juhendaja Kaja Solom.
  • Viktoria Semiljonok ja Jana Soome ,,Autistlikku last kasvatava perekonna psühhosotsiaalsed probleemid ning õe roll probleemidega toimetuleku toetamisel". Juhendaja Reet Urban.
  • Annely Saareall ja Raili Sommer ,,Avatud meetodil endotrahheaalne aspireerimine vastsündinutel lasteintensiivravi osakondades Eestis". Juhendaja Siret Läänelaid.
  • Jaanika Saarepuu ,,Teismeliste elektroonilise meedia (TV ja arvuti) kasutamine ja selle seotus unega ning kooliõe võimalused teismeliste unehügieeni edendamiseks". Juhendaja  Piret Simm.
  • Ene Täht ,,I tüübi diabeedi geneetilise riskiga imikute rinnaga toitmise seos ema ja perede taustaandmete, eluviisi ja elamistingimusega". Juhendajad Reet Urban ja Anne Ormisson.

 

Füsioterapeut

Agnes Raudam - cum laude
Marit Andres
Anneli Joonas
Edvin-Erik Kibus
Maarja Kivistik
Eva Kram
Jaanika Kukk
Mihkel Kuresoo
Dagmar Käärid
Kristel Lellep
Liis Noring
Madleen Orumaa
Aleksei Pintšuk
Kairit Püüa
Ruudu Remmelgas
Karin Saar
Jüri Salupere
Ave Sepp
Minna Sild
Gertu Sõerunurk
Kadri Suvi
Antti Ventsel
Katre Veski
Elvira Vool
Helerin Vunk
Hele-Riin Värk

Ämmaemand

Airi Sula

Õe põhikoolitus

Natalja Afanasjeva
Maile Aia
Marina Denissov-Lebedev
Oksana Gavrilova
Agnes Jahi
Jaanika Jõeorg
Maarja Järvpõld
Tatjana Kalašnikova
Nadežda Karpova
Age Kirpu
Taisi Kõiv
Helen Kuiv
Triin Kutti
Kadi Lepik
Marina Nevolihhina
Inna Pavlik
Kristiina Randoja
Gerda Rohtla
Triin Saare
Viktoria Semeljonok
Jana Soome
Natalia Stepanenkov
Siret Suits
Tuuli Tasa
Aljona Tšornenkaja
Virge Veber
Erika Zopp

Õe põhikoolitus lühendatud õppeajaga

Irina Anpilova
Svetlana Dorkina
Nadežda Fessai
Elvi Karon
Pille Lemats
Evi Linnas
Terje Moks
Anna Nikonova
Ruth Päästel
Astra Rohtla
Annely Saareall
Jaanika Saarepuu
Raili Sommer
Imbi Suurväli
Taimi Tarro
Lidia Tihnola
Ene Täht
Reet Vaiknemets
Anna Verjatina
Monika Värv

Õdede erialane koolitus - vaimne tervis

Maire Aruots
Sirje Bunder
Ülle Kumm
Margit Lenk-Adusoo
Aule Matrosov
Anu Niidumaa
Ragne Tamm
Anu Tõnissoo
Ketlin Veeväli

+ 1 lõpetaja*

Õdede erialane koolitus - intensiivõendus

Olga Demidova
Karin Kaigas
Egle Kalnapenkis
Helen Keisk
Külli Kuningas
Maire Kuus
Vilvia Meister
Ramid Niftalijev
Helina Randma
Roman Samorodin
Triin Soomets
Jelena Tertsus
Mihhail Teska
Julia Tretjakovskaja
Maria Zolotnikova

+ 2 lõpetajat

Õdede erialane koolits - kliiniline õendus

Diana Biedermann
Maria Fenin
Elbe Hade
Annika Jantra
Triin Kaldoja
Lidia Roolaid
Evelin Rõõmberg
Katrin Viik

+ 2 lõpetajat*

Bioanalüütik

Kairit Kukk - cum laude
Astrid Oras - cum laude
Merit Kokk
Reet Priske
Jelizaveta Voinorovica

Tervisekaitse spetsialist

Jaana Jürgenson
Karit Kikas
Laura-Liisa Käis
Marii Martin
Merike Mets
Annika Mutt
Sergei Okhenduškevitš
Liia Rajang
Diana Savostkina
Berit Zeerus
Knut Tamm

Radioloogiatehnik

Irina Jurtšenko
Anna Meleštšenko
Anželika Rodina
Stanislav Saar
Juri Sentjakov

Hooldustöötaja (kutsehariduse õppekava)

Lille Kask - lõpetas kiitusega
Eesi Adoson
Nadežda Kepp
Nadilja Kirm
Kersti Kõrge
Heli Paasik
Kaja Parmask
Anastassija Perinnikova
Nele Rajasaar
Sille Raudsepp
Külli Roots
Kristina Susi
Amalie Gail Viinalass
Heete Voore

Lapsehoidja (kutsehariduse õppekava)

Tea Hermann - lõpetas kiitusega
Ülle Ilves
Ave Kukk
Kristi Kull
Krista Kurel
Maria Priks
Merily Rimm
Vieno Rjabova
Jana Rossmann
Oliivia Tann
Kersti Treial
Liis Viin
Jelena Vlassova

Erakorralise meditsiini tehnik (kutsehariduse õppekava)

Andrei Ool - lõpetas kiitusega
Andera Avarlaid
Meriliis Hirvemäe
Renat Kadirov
Ergo Krevald
Kristina Kääpakaust
Maarja Pundonen
Maria Remets
Oliver Saupõld
Kaido Tamm
Tuuli Toom

Updated: 03.01.2017

* - lõpetajad ei olnud nõus oma nime avaldamisega