Tervishoiu Kõrgkool :: Lõpetajad 17.06.2011

2011. aasta suvise lennu vilistlased

Kas teadsid?

Kõrgkooli tunnustuskirja õppekava sisukama lõputöö eest pälvisid:

  • Kaidi Loimet "Jaemüügis olevate mänguasjade vastavus müra piirnormidele ning lapsevanemate teadlikkus mänguasjadega seotud mürast jaselle kahjulikust mõjust". Juhendajad Kristel Plangi ja Maris Leimann.
  • Kadri-Liis Raud "Madalasagedusliku pulseeriva elektromagnetvälja teraapia mõju kroonilise alaseljavaluga patsientide lülisambanimmeosa liikuvusele ja alaseljavalu intensiivsusele". Juhendaja Kirkke Reisberg.
  • Aleksandra Josiptšuk "Staatilise tasakaalu näitajate võrdlusraseduse kolmandal trimestril ja sünnitusjärgsel perioodil". Juhendajad Reet Linkberg, Tatjana Kums.
  • Mariliis Auli "Anorexia nervosa, bulimia nervosa ja liigsöömishäire diagnoosiga patsientide kehataju ning füsioteraapia vajalikkussöömishäirete ravis". Juhendaja Anna-Liisa Parm.
  • Katrina Rappu "Mastektoomiajärgne lümfodeem, sellega seotudprobleemid ning enamkasutatavad ravimeetodid". Juhendaja Anna-Liisa Parm.
  • Liily Kõomägi "Kõritoru alternatiivse vahendina endotrahheaalsele intubatsioonile Lõuna-Eesti kiirabide õebrigaadides". Juhendajad Anne Vahtramäe ja Andras Laugamets.
  • Triinu Adlas "Raseduse katkestamisele eelnev nõustamine Euroopa riikides, seda mõjutavad tegurid ning ämmaemanda roll nõustajana". Juhendaja Marge Mahla.

Õe põhikoolitus

Sirly Arumäe
Jekaterina Bannikova
Larissa Botšanova
Helena Ehte
Reet Iter
Marina Jerešina
Meelike Kaljuvee
Maiken Kivine
Piret Koor
Julia Kotenko
Maarja Kängsep
Aljona Lavrova
Edrin Lehtoja
Kaarel Lehtoja
Ülle Linnas
Veronika Litovtšenko
Svea Luts
Jelena Mitko
Triin Nassar
Tatjana Ovsitskaja
Julia Prokofjeva
Liilia Roomelt
Meeri Saaremets
Reet Sarv
Katrin Sikk
Siret Söderholm
Ljudmila Topkina
Jane Valss

Õe põhikoolitus lühendatud õppeajaga

Tiina Arumäe
Tiina Eek-Kiiker
Ele Herr
Eve Kivimägi
Liily Kõomägi
Vassilina Kostjuk
Kati Kroon
Piret Käo
Marina Lazareva
Maive Mark
Viktoria Morozova
Piret Mällo
Marika Ruitlane
Age Sohard
Jane Talvik
Tiiu Teder
Ingrid Tähemaa
Oksana Velvelt
Alla Vilt

Õdede erialane koolitus - intensiivõendus

Talvi Kask
Marina Kisseljova
Karmen Maurus
Mariann Mereküla
Karin Moisar
Kadi Päri
Kätlin Pärnapuu
Gea Sarapuu
Merle Somelar
Jekaterina Svinkova
Uljana Šatalov
Aleksei Štšegolihhin
Tuuli Tammekunn
Pille Tammpere
Katri Vene

Õdede erialane koolitus - kliiniline õendus

Jelena Dimitrijeva
Evelin Juhkam
Ingrid Liimand
Margarita Milihhina
Ie Puhm
Taimi Põld
Ruth Raadik

Füsioterapeut

Jelena Antonova
Mariliis Auli
Tatjana Balašova
Kerli Djomina
Liina Eljas
Relika Jaansoo
Anneliis Jaanus
Aleksandra Josiptšuk
Maarit Junolainen
Kersti Kalind
Veronika Karing
Kadri Keskküla
Ergo Kukke
Mari Lillemaa
Indrek Lätt
Laura Madar
Helena Peiker
Grete Põder
Jörgen Puis
Marit Raidvere
Katrina Rappu
Kadri-Liis Raud
Anton Raudsepp
Johanna Rello
Maria Suvi
Dagmar Tarkmees
Kaisa Vahesalu
Andra Valk
Anna Vasli
Maria Velgan
Kadri Viks
Rene Viskar

Bioanalüütik

Marianne Järvroos
Maarja Kolga
Ursula Poolak
Laura Punak
Jekaterina Solovjova
Roman Suvorov

Tervisekaitse spetsialist

Kaidi Loimet - cum laude
Maarika Haidak
Tiina Jaanimägi
Monika Kuusk
Reili Liiver
Kadre Lätting
Jane Männiste
Kristjan Noormets
Merit Orro
Signe Oru
Kersti Rebaste
Grete Riistan
Doris Sarapuu
Kristi Uusmaa
Joko Virtmann
Egle Voog

Ämmaemand

Triinu Adlas
Gina Hüdsi
Kersti Jüriado
Mirjam Mälzer
Taissia Pahhomova
Egle Rohtla

Radioloogiatehnik

Kristiina Jürgenson
Irina Kavunenko
Annika Luik
Tatjana Nikanorova
Irina Predko
Kaisa Raja
Olga Vesselova

Hooldustöötaja (kutsehariduse õppekava)

Heeli Puusaar - lõpetas kiitusega
Saima Arus
Külli Kala
Ulve Läte
Anni Mägi
Anna Rakitina
Anu Raudsepp
Riina Saago
Inge Stimmer
Terje Sütt
Anželina Teppan

Lapsehoidja (kutsehariduse õppekava)

Kerli Adosson
Raili Hiiuväin
Meriliis Hirvemäe
Eveli Lõosalu
Siret Mõistus
Viktoria Nagajeva
Sigrid Nargla
Siiri Oras
Kristel Rein
Gerda Rosenthal
Geili Simson
Jaanika Sokk
Pille Sõster
Kätlin Susi
Eva Toom
Mareli Vodi

Updated: 03.01.2017