Tervishoiu Kõrgkool :: Lõpetajad 18.06.2010

2010. aasta suvise lennu vilistlased

Kas teadsid?

Talveakadeemia 2010. aasta  bakalaureuse- ja magistriõppe üliõpilastööde konkursil saavutus II koha koos rahalise preemiaga 2010. aasta füsioterapeudi õppekava lõpetanud Riin Rikas, kes esitas konkursile kokkuvõtva artikli oma lõputööst „Lülisamba funktsionaalsed näitajad idiopaatilise skolioosiga naistel". Lõputööd juhendasid Tartu Tervishoiu Kõrgkooli füsioterapeudi õppekava lektor Reet Linkberg (PhD)  ja Tartu Ülikooli eksperimentaalfüüsika ja tehnoloogia instituudi vanemteadur Arved Vain (Dr.habil.biol.).

Radioloogiatehnik

Julia Berzina
Elena Khatsko
Helena Lehtla
Galina Lemiško
Maria Melnikova
Maila Mängel

Bioanalüütik

Irina Jakovleva
Maie Kuusik
Helja Niinemäe
Tiina Taal
Mirjam Taska
Galina Trofimova
Evely Õnneleid

Tervisekaitse spetsialist

Siim Heinaste
Jaanika Jelistratov
Maarja Kalma
Riika Kimm
Kristiina Kokk
Kristina Kossinkova
Maarja Meeksa
Lili Laks
Kaie Mihkra
Tiina Mändla
Berit Noormets
Eleri Pelska
Väino Ratasepp
Riin Saaremõts
Tiia Tamm
Ave Tihane
Ebeli Tobreluts
Kätlin Tuulik
Vaike Suviste

Ämmaemand

Galina Vasilieva

Füsioterapeut

Kairi Agan - cum laude
Marika Dodjak - cum laude
Riin Rikas - cum laude
Valeria Bida
Julia Filip
Natalia Garmaš
Anna Kazak
Martin Kiho
Marika Kustavus
Maria Küüsmaa
Jevgenia Lasmanova
Netti Neilinn
Anna-Liisa Pechter
Maarja Pilipenko
Elise Pillaroo
Ragne Rehkli
Merit Rohi
Annika Sulp
Jaan Tammeorg
Ott Vanem
Reio Vilipuu

Õe põhikoolitus

Agne Aiatamm
Veronika Baškirova
Aivi Belova
Jevgenia Degtjarjuk
Veronika Fetissova
Jekaterina Grinko
Merli Hiir
Alisa Karmazina
Ilja Klimušev
Mariliis Kõiv
Julia Krohhotka
Jaanika Kuusk
Elis Lessing
Merle Möller
Ksenia Ots
Jana Otsa
Maarja Pae
Reet Pau
Pille Poolak
Erle Pungis
Andres Puusepp
Helina Randma
Liivi Raudsepp
Krista Rekkand
Arina Rodionova
Triinu Sillasoo
Anna Svintsova
Aileri Šmigelskite
Maarika Toom
Maksim Unnukainen
Julia Užin
Geiti Vals
Natalja Velikanova
Marina Vorobieva
Marina VuksMaria Zõkova

Õe põhikoolitus lühendatud õppeajaga

Eve-Riina Sarap-Haav - cum laude
Helle Anja
Ana Audova
Anneli Balabin
Olga Gogoladze
Piret Haljend
Helle Heinsaar
Gerli Hiienurm
Sirje Kaart
Jana Kilg
Eha Kuppart
Maire Kuus
Kaire Kärner
Jelena Leppik
Maie Loo
Pille Margens
Maive Margus
Tiiu Oinak
Natalia Pankovets
Liivia Pikker
Olga Põldoja
Jelena Porva
Ülle Puskar
Tiia Pärendson
Svetlana Reili
Maili Rekker
Maaja Rumen
Agne Saar
Piret Siniväli
Piret Suur
Ülle Tamson
Ludmilla Uksova
Katrin Uueni
Janika Villmann

Õdede erialane koolitus - intensiivõendus

Ilona Pastarus - cum laude
Eduard Gusarov
Ingrid Heinaru
Alisa Josing
Anu Kuusmann
Piia Linnas
Jevgeni Popakul
Leena Protassov
Olga Pruuli
Eve Sarja
Katre Tombu
Terlika Vaar
Tuuli Volber

Õdede erialane koolitus - kliiniline õendus

Carine Gross
Irina Jelagina
Ene Mättik
Marika Salusaar
Kadi Tarasova
Alina Zara-Ristoja

Hooldustöötaja (kutsehariduse õppekava)

Veera Mosolainen - lõpetas kiitusega
Linda Pettai - lõpetas kiitusega
Kärt Süvalep - lõpetas kiitusega
Ulvi Trahv - lõpetas kiitusega
Kälina Kõva
Tea Piir
Natalia Pintšuk
Marina Podgornaja
Valentina Podgornaja
Liilia Raimets
Piret Rumjantseva

Lapsehoidja (kutsehariduse õppekava)

Kersti Jürgenson - lõpetas kiitusega
Kertu Künnapuu - lõpetas kiitusega
Piret Pärn - lõpetas kiitusega
Tiina Salu - lõpetas kiitusega
Aita Sulengo - lõpetas kiitusega
Külli Väli - lõpetas kiitusega
Regina Kõllo
Svetlana Kotjuh
Elise Mänd
Kaire Padar
Katre Pärnpuu
Susanna Rudko
Jelena Saulenko

Updated: 03.01.2017