Tervishoiu Kõrgkool :: Tervisevõimlemine

Tervisevõimlemine neuroloogiliste haigustega inimestele

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli õppejõud Ivi Vaher koos füsioterapeudi õppekava teise kursuse üliõpilastega ootab 2016/17. õppeaastal (september 2016 – mai 2017) neuroloogilise kahjustusega täisealisi inimesi osa võtma tervisevõimlemise rühmatreeningutest.

Alustavas tervisevõimlemise rühmas saab osaleda kuni 14 inimest iganädalastes üldarendavates rühmatreeningutes (hommikupoolsel ajal, a 45 minutit). Lisaks toimub paralleelselt ka kliendi individuaalne liigutusfunktsiooni hindamine ja erialane nõustamine.

Osa võtma on oodatud vähemalt 18-aastased isikud, kel on neuroloogiline kahjustus, näiteks radikulopaatiad (krooniline selja- või kaelavalu), PCI, seljaaju traumaatiline kahjustus, sclerosis multiplex, perifeerse närvisüsteemi haigused või need, kes on insuldi läbi põdenud.

Kohtumised toimuvad Tartu Tervishoiu Kõrgkooli õppehoones (Nooruse 5, Tartu), abivahendi olemasolu (sh ratastool) pole osalemisel takistuseks – juurdepääs on olemas. Osalemiseks on vajalik registreerimine alloleva vormi kaudu. Lisainformatsioon: Ivi Vaher, 7#X/riLc'TkR\OZ9unY]#[{|B$TR.VCC[BOENy~T?

REGISTREERI TERVISEVÕIMLEMISELE SIIN:

 

Updated: 10.05.2016