Tervishoiu Kõrgkool :: Hooldajate nõustamine

Hooldajate nõustamine

Tartu Tervishoiu Kõrgkooli õppejõud Maie Timm ja Anne Murov nõustavad liikumispuudega inimeste hooldajaid. Võimalik on nii individuaalne kui rühmanõustamine: õppejõud nõustavad liikumispuudega inimeste individuaalseid abistajaid ja lähedasi, kes hooldavad lamajaid haigeid.

Võimalik on saada nõu, kuidas õigesti ja ennast säästvalt muuta lamaja asendit, kuidas abistada lamajat haiget toolile ja ratastooli istumisel või tõusmisel ja istumisel.
Tutvustatakse käepäraseid koduseid abivahendeid, samuti abivahendite ostmise ja rentimise võimalusi.

Nõustamise soov tuleks kirjutada meilile: Xz7Ah6G#w'EMuTIPck^]#[F\{}]z1s4q19hJ92lQD või 8d[o?`}HP!'y*Y/w-|Zb]#[tSJU&Vp4G@qitL!km#@H või helistada järgmistel telefoninumbritel: 56 982 451 (Maie); 56 477 238 (Anne). Võib juhtuda, et me ei saa telefonile õppetöö tõttu ei saa vastata - siis proovige hiljem uuesti!

Lisaks on üliõpilastele iseseisvaks õppimiseks koostatud mitmeid õppematerjale: igaühel on võimalik tutvuda programmi BeSt raames koostatud õppefilmidega, mille I osas on võimalik näha patsiendi nihutamist voodis abivahenditega ja II osas - teisaldamist voodist toolile ja ratastooli. Õppefilmis kahekesi demonstreeritud töövõtteid tuleks rakendada ka üksinda töötades.

 

Updated: 11.09.2015