Tervishoiu Kõrgkool :: Telli koolitus!

Telli koolitus meilt!

Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis tegutsevad väga mitmekülgsed koolitajad ning just seetõttu saame pakkuda Teile väga palju erinevaid täienduskoolitusi. Vastavalt inimese või asutuse soovidele ja vajadustele saame kokku panna just Teie jaoks sobiva koolituse.  Oleme valmis tulema koolitama üle Eesti ning miks mitte ka kaugemale. Võimalik on täienduskoolitusi läbi viia ka meie ilusas õppehoones. 

Kui tunnete huvi meie koolituste vastu (vt. koolitused, toimunud koolitused, telli koolitus!) või on Teil endal mingisugune täiesti erinev mõte, siis palun võtke meiega ühendust: Z{a!HO?xUC+q4.Y%=|-`cm~e8binsW]#[HaTl.C%ZH*h]pwHc.qmwR]nX.VOwY9. Koostöös leiame just Teile sobiva lahenduse!

Updated: 02.01.2017

Koolitus "Toimiv meeskond"

10666068_1540849272810827_559149366482966698_n.jpg

Improvisatsioonilise koolituse töötoad on tuntud kogu maailmas. Nendes läbitakse samasuguseid teemasid nagu tavakoolitustel, kuid lähenemisnurk on täiesti teistsugune. Inimesed saavad puhata käskudest ning keeldudest ja tunda ennast täiesti vabalt. Impro koolitus on koht, kus kõik, mis sa teed, on õige!

Efektiivset meeskonnatööd ei ole võimalik õpetada. On ainult võimalik luua inimestele keskkond, kus nad saavad koostoimivaks kasvada. Just seda pakub improvisatsioonilisi tehnikaid kasutav koolitus "Toimiv meeskond". Lõbusa koolituse jooksul saab näha kolleege enneolematutes olukordades, nautida üheskoos mängimist ning naerda pisarateni.

Koolitusel läbitavad teemad:

  • Üksteise kuulamine, öeldu mõistmine.
  • Kaaslaste ideede aktsepteerimine ja toetamine.
  • Kaaslaste usaldamine, enese usaldamine.
  • Ootamatutes olukordades reageerimine, neis grupiga hakkama saamine
  • Vastutuse võrdne jagunemine grupis

Koolituse läbinu:
Tunneb oma kolleege ning on end kolleegidele avanud; tunneb grupi dünaamikat ning tajub, kuidas on efektiine grupis tööd korraldada; on teadvustanud koostööd takistavaid ja soodustavaid käitumisi; oskab leevendada grupis tekkivaid pingeid; oskab koolitusel õpitut rakendada nii koolitusel osalenud grupi kui ka teiste gruppidega koos töötades.

Sihtgrupp:
Koolitus on mõeldud gruppidele kolmest kolmekümne inimeseni. Suuremate gruppide puhul võtke julgelt ühendust, leiame teistsuguse lahenduse.

Koolitajatest
Evelin ja Mirja on näitlejad teatris nimega Ruutu10. Ühel päeval tekkis neil mõte: oleme prooviruumis improviseerides omandanud palju oskusi, kuidas laval ühise koostööna ootamatutest olukordadest välja tulla. Miks me ei võiks anda ka teistele inimestele võimalust neid oskusi omandada? Olles improtehnikaid erinevate gruppide peal korduvalt katsetanud, pakuvad nad nüüd koolitust ka oma grupp efektiivseks meeskonnaks mängida.

Muljeid Tartu Tervishoiu Kõrgkoolile jaanuaris 2014 tehtud koolituselt:
"Mul on hea meel, et tuletasite meelde, mis elus oluline on."
"Meeldis avatus, mängulisisus, asakohased ja kiire kohanemisvõimega koolitajad."
"Meeldis, et saime kolleegide kohta uusi külgi näha. Koolitajate rõõmsameelsus, särasilmsus, lõpuni energiline olemine, toetamine."
"Vabastav, kaasahaarav ja õpetlik koolitus."
"Innustavad, asjalikud, motiveerivad koolitajad. Lahe, kui kõik, mis teed, on alati õige."
"Kiire, ei saanud igav hakata, selge juhendamine."
"Lihtsad, lõbusad tegevused, mis ühendasid ja aitasid kaasa kollektiivi ühendamisele ja enese analüüsile."

Koolitus Tartu Tervishoiu Kõrgkoolile jaanuar 2014

akkaka.png

"Limusiin"

Koolituse tellimiseks võtke ühendust täienduskoolituse spetsialistiga Merlis Karja-Kännaste,  ueN'%A_/?[Yz#^dk}sqhwCjoZ\-ltp]#[cKAok1Kk.F7fgMSMqhW!f/ZbPPmuZV, +3727370209.