Tervishoiu Kõrgkool :: Konverents

Teaduskonverents "Terves kehas terve teadmine" 2016

veebibanner_kodulehele.gif

24. novembril toimub Eesti Rahva Muuseumi uues hoones (Muuseumi tee 2, Tartu) Tartu Tervishoiu Kõrgkooli teaduskonverents "Terves kehas terve teadmine". Konverentsil tulevad tutvustamisele rakendusuuringute põnevad tulemused, näiteks mida tähendab hoolivus kui tervishoiuerialade põhiväärtus, miks ja millist turvavarustust vajab laps, millisel määral mõjutavad meid antibiootikumresidentsed bakterid, kuidas survetundlike komponentidega retuusid mõjutavad laste jalgu, milliseid vigu tehakse ravimite manustamisel ja palju muud huvitavat.

Osalema on oodatud kõrgkoolide õppejõud ja teadustöötajad, tervishoiu-, sotsiaal- ja haridusasutustes töötavad tervishoiutöötajad ja ametnikud, terviseedendajad, üliõpilased ning teised teemast huvitatud.

Teaduskonverents on oluline, et algatada erinevate osapoolte vahelist diskussiooni ning jõuda ühise arutelu kaudu uute rakendusuuringute vajadusteni, mille kaudu tõsta tervishoiuteenuste kvaliteeti ja parandada terviseteadlikkust. Lisaks muuta edasine koostöö kõrgkoolide, partnerite ning üliõpilaste vahel intensiivsemaks ja efektiivsemaks.

Konverentsi osalustasu: kuni 30. septembrini 30€, alates 1. oktoobrist 35€ ja alates 1. novembrist 40€. Konverentsil osalemiseks on vajalik registreerumine.

Konverentsiga samal päeval, 24. novembril on kõrgkooli vilistlased, koostööpartnerid ja head sõbrad oodatud ka juubelipeole, et tähistada Tartu Tervishoiu Kõrgkooli 205. aastapäeva. Pääse peole on kuni 30. septembrini 15€, alates 1. oktoobrist 20€ ja alates 1. novembrist 25€. Samuti on võimalik soetada pakett nii konverentsil kui juubelipeol osalemiseks: kuni 30. septembrini on selle hind 40€, alates 1. oktoobrist 45€ ja alates 1. novembrist 50€.

Updated: 11.04.2017

Liisi Org

täienduskoolituse spetsialist

737 0209

WI?wB/Y4`9pS^o!=6M[]#[D/!k'yLvw'`CQeszC/A

heateod.gif